anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego od kilku dni nie otrzymuję powiadomień z aplikacji Lokalnie?

am-il
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry . Od kilku dni nie otrzymuje powiadomień o sprzedaży oraz o wiadomościach. 

oznacz moderatorów
32 ODPOWIEDZI 32

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@am-il, być może są w folderze spam? 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

am-il
#8 Zapaleniec#

Nie przychodzą mi powiadomienia na aplikację. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@am-il sprawdź proszę czy masz aktualną wersję aplikacji. Jeśli tak to poproszę o informację z jakiego systemu korzystasz. Sprawdź też ustawienia systemu w Twoim telefonie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

am-il
#8 Zapaleniec#

Właśnie zaktualizowałem aplikacje , wszystkie powiadomienia są włączone . Posiadam samsung  m31s android

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@am-il oki, dziękuję za informację, przekazałam to zgłoszenie do działu technicznego, sprawdzimy to i dam znać, gdy otrzymam odpowiedź! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@am-il wracam z odpowiedzią, sprawdziliśmy to i od nas powiadomienie push o wiadomości jaką otrzymałeś na czacie wyszło. Natomiast, aby założyć zadanie w tej sprawie potrzebny jest zrzut ekranu, więc czy możesz przesłać zrzut, na którym widać jak u Ciebie wyglądają te powiadomienia, jeśli nie dotrały nawet z opóźnieniem to zrzut na którym widać, że masz zaznaczone zgody na powiadomienie o nowej wiadomości na czacie w apce Allegro Lokalnie.  
Problem może wynikać z błędu w aplikacji lub ze specyficznych ustawień systemowych dla aplikacji Allegro Lokalnie. Sprawdź proszę: 
- systemowe ustawienie aplikacji Allegro Lokalnie, (to co innego niż ustawienia powiadomień po otwarciu apki Lokalnie i przeklikaniu się do ustawień na koncie Allegro)
- systemowe ustawienia baterii i trybu oszczędzania baterii, może się okazać, że aplikacja nie działa prawidłowo w tle i tym samym nie odbiera powiadomień push, w tym miejscu znajduje się instrukcja dla urządzeń Samsung oraz Xiaomi: 
https://dontkillmyapp.com/

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

am-il
#8 Zapaleniec#

Sprawdziłem wszystko , odnowa zainstalowałem i nic. Dziwne że zniknęły od tak . Nic z telefonem nie robiłem .

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@am-il a na koncie w ustawieniach do powiadomień wszystko masz poprawnie ustawione

oznacz moderatorów

am-il
#8 Zapaleniec#

Tak. Nic też nie przestawiałem. Po prostu przestały przychodzić.

oznacz moderatorów

am-il
#8 Zapaleniec#

Sprawdziłem u żony , u niej jest tak samo, nic nie przychodzi.

oznacz moderatorów

am-il
#8 Zapaleniec#

Sprawdziłem u żony , u niej też nic nie dochodzi.

oznacz moderatorów

favorit91
#10 Popularyzator#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Witam,
Od około 3 dni nie dostaję powiadomień na aplikację Allegro Lokalnie, system IOS 15.6.1 (najnowszy), wersja aplikacji 2.0.36 (najnowsza). W międzyczasie nie było żadnej aktualizacji aplikacji i działało wszystko bez problemu.

Do tej pory nie było problemu a teraz nie mogę szybko reagować w przypadku sprzedaży lub zapytania przez czat.

Proszę o interwencję i naprawienie usterki.
Pozdrawiam
Damian

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@favorit91 sprawdziliśmy to i z naszej strony powiadomienia są wysyłane, ale nie dostarczane, więc nie możemy pomóc. Sprawdź proszę w ustawieniach swojego urządzenia czy nie masz włączonej blokady powiadomień. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

favorit91
#10 Popularyzator#

@la_nika jak już wspomniałem wcześniej wszystko działało do tej pory bez problemu. Nic nie wyłączałem i nie przestawiałem. Usunąłem nawet aplikację i wyczyściłem dane - po ponownej instalacji bez zmian. Sprawdzone na 2 smartfonach iPhone 6S Plus oraz IPhone 12 Pro Max - w obu przypadkach powiadomienia Allegro Lokalnie nie działają natomiast powiadomienia z Allegro bez problemu.

oznacz moderatorów

ForGamers-D2R
#1 Nowicjusz#

Mam dokładnie to samo.

Również przestałem otrzymywać powiadomienia.

Również system IOS. Wszystkie inne powiadomienia z innych aplikacji otrzymuje normalnie.

oznacz moderatorów

Client:102623245
#7 Wielbiciel#

 Mam to samo gdzieś od poniedziałku na adndroidzie 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@am-il @Client:102623245 @ForGamers-D2R @favorit91 otrzymałam odpowiedź od działu technicznego, że jedyne co możemy doradzić to sprawdzenie, czy aby na pewno ustawienia powiadomień dla apki Allegro Lokalnie są poprawnie nadane i czy macie zgody na dostarczanie powiadomień w telefonie. 
Jeżeli Push nie jest wyświetlany (a sprawdziliśmy, że jest od nas wysyłany) to najpewniej oznacza to tyle, że takie powiadomienia są blokowane po stronie urządzenia. 

Jak sprawdzić ustawienia powiadomień aplikacji w Androidzie.

Jak sprawdzić ustawienia powiadomień aplikacji w iOS

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

am-il
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry.  W dniu dzisiejszym zaczęły przychodzić powiadomienia, ale na osiem wysłanych przyszły tylko trzy. I nic w telefonie nie robiłem. Zaznaczę że powiadomienia innych aplikacji docierają normalnie , z allegro zakupy również. Dodam że na email też otrzymałem 3 z 8 powiadomień.Łukasz

oznacz moderatorów

siema69
#7 Wielbiciel#

Naprawcie to bo jako kupiec nie mogę zapytać o żaden przedmiot, napisałem wiele zapytań o przedmioty i nie dostałem żadnej odpowiedzi od żadnego ze sprzedawców

oznacz moderatorów