anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego tak bezkarnie pozwalacie na to żeby licytujący nie zapłacił za przedmiot

pisklak60
#7 Wielbiciel#
  • UWAGA, [edycja] licytuje i nie płaci. Celowo blokuję licytację 

 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@pisklak60 Jeżeli zrobił tak wielokrotnie, zgłoś to do Allegro przez formularz kontaktowy. Forum to średnie miejsce na takie zgłoszenia. Poza tym, po 5 dniach licytacja jest anulowana z automatu.

oznacz moderatorów

pisklak60
#7 Wielbiciel#

Ok,tak zrobię. To bez sensu wystawianie czegokolwiek na licytację, jeśli jest taki durny regulamin 

 

oznacz moderatorów

Secondspro
#9 Pomysłodawca#

Ile już czekasz na zapłatę? Tutaj chyba strach cokolwiek wystawiać na licytacje

oznacz moderatorów

pisklak60
#7 Wielbiciel#

16 tego wylicytował, a dzisiaj anulował zakup. Allegro z łaski... daje mi możliwość ponownego wystawienia z automatu. O nie, więcej się nie piszę na to. 

oznacz moderatorów

cd-keye_pl
#11 Animator#

@Client:94057046 chyba jednak nie, bo zdaje mi się, że klient jak kupi na KUP TERAZ ma 7 dni na wpłatę, a jeśli chodzi o licytację to 30 dni na dokonanie płatności.

oznacz moderatorów

Secondspro
#9 Pomysłodawca#

Nie sądzę żeby ktoś tyle czekał. Zwykle jak ktoś nie płaci od razu to już wcale nie zapłaci

oznacz moderatorów

cd-keye_pl
#11 Animator#

@Secondspro oczywiście, tylko wiesz zastanawia mnie to jak to ma się z prawnego punktu widzenia, no bo przecież ktoś coś kupił, została zawarta umowa, kupujący ma 30 dni na wniesienie opłaty, a np sprzedający po tygodniu wystawi i ponownie sprzeda, a wcześniejszy kupujący zapłaci na 25 dzień.

oznacz moderatorów

pisklak60
#7 Wielbiciel#

Właśnie dostałam informację z allegro, że klient anulował zakup, a oni z łaski wystawią mi ponownie to ogłoszenie. Już więcej nie zaryzykuję. Przez tą całą sytuację tylko straciłam możliwość sprzedaży poważnej licytujące osobie

oznacz moderatorów

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@cd-keye_pl Ale to jest wątek o Allegro Lokalnie

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

30dni jest na zwykłym Allegro ale jak wystawiasz masz prawo skrócić ten czas, a na AL jest 5dni i tak musi być i tam kupujący nie ma obowiązku zapłaty, ale jak się powtarza w licytacji ten sam klient i nie płaci możesz go zgłosić, po pierwszym razie nieopłacenia Allegro nic z tym nie zrobi.

oznacz moderatorów

marcokeys
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów

marcokeys
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów