anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego w grudniu płaciłem 8,99 a w lutym

asia1459
#8 Zapaleniec#
  • Dlaczego w grudniu wystawiając produkty za paczkomat płaciłem 8,99 zł a teraz w lutym nie mam już tej opcji tylko 11,99 opłatę za paczkomat ? W tym momencie , nie  mam już szans na sprzedaż tych produktów wystawionych w lutym , bo inni mają dostawę za darmo  do paczkomatu lub 8,99 zł wiec nie . mam szansy z nimi konkurować . dziękuje
oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

Client:44052296
#21 Demiurg#

@asia1459  na zwykłym allegro czy lokalnie. Może nie masz powiązanego InPost z kontem na allegro

oznacz moderatorów

asia1459
#8 Zapaleniec#

Na lokalnie

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@asia1459 spróbuj w ustawieniach dostawy zmienić „Paczkomaty Inpost” na „Allegro Paczkomaty Inpost”. Ostatnio była zmiana nazewnictwa, a co za tym idzie i kosztów. 🙂

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@asia1459 Bo w formach dostawy masz zaznaczone nie to co trzeba. Masz wybrać "Allegro Paczkomaty InPost", a nie "Odbiór w punkcie: Paczkomaty 24/7 InPost - przedpłata".

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/zarzadzanie-sprzedaza-na-allegro-lokalnie/jak-nadac-przes...

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@asia1459  w styczniu (11.01.2021) zmieniłeś status konta na firmowe. Weryfikacja nie przeszła pomyślnie, ponieważ konto zwykłe można przekształcić na firmowe jedynie w przypadku, gdy firma stanowi jednoosobową działalność gospodarczą użytkownika konta. Dostawa z Allegro Paczkomaty InPost na Allegro Lokalnie jest możliwa tylko na koncie zwykłym. Jeżeli chcesz nadawać paczki w cenie 8,99 zł możemy przekształcić Twoje konto w zwykłe i wtedy będziesz mógł korzystać z tej metody dostawy, daj proszę znać czy chcesz, abyśmy podjęli takie działanie?

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

asia1459
#8 Zapaleniec#

Dziękuje bardzo za odp , tak jeżeli jest taka możliwość to poprosił bym a powrót do poprzednich ustawień . ale też chciał bym otworzyć drugie konto firmowe jak to zrobić żeby nie zaczynać od zera . Moja działalność jest jednoosobowa .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą, to nawet na Allegro Lokalnie masz obowiązek podawania danych firmy, warunków zwrotów i reklamacji, a także adresów do zwrotów i reklamacji. Znakiem tego wszystkie Twoje oferty na Lokalnie są niezgodne z regulaminem.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Otwórz drugie konto to firmowe podaj wszystkie potrzebne do rejestracji dane z nowym loginem .

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@asia1459 wysłałam wiadomość z taką prośbą, więc niedługo status konta zwykłego zostanie przywrócony na koncie asia1459. 
Odnośnie drugiego konta, aby weryfikacja przeszła pomyślnie dane właściciela konta Allegro i dane przedsiębiorcy prowadzącego jednoosobową działalność muszą być takie same, dlatego powinieneś założysz drugie konto o statusie firmowym. Nie ma niestety możliwości przeniesienia ofert z Allegro Lokalnie na Allegro, więc rozwiązaniem będzie stworzenie nowych ofert na Allegro na koncie firmowym. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

asia1459
#8 Zapaleniec#

Dziękuje , pozdrawiam Marek

oznacz moderatorów