anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego zakładka zamówienia jest pusta? I jak w takim razie mogę zwrócić środki kupującemu?

anulaaaaa515
#8 Zapaleniec#

Chcę zwrócić środki kupującemu, ale zakładka zamówienia jest pusta. Co robić?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Środki wpłat od kupujących masz tu:https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji/#!/,  Jak ich nie masz zwracasz przelewem na konto kupującego w porozumieniu z nim, jeżeli jest to na AL to tylko możesz zwrócić  w ten sposób.

oznacz moderatorów

anulaaaaa515
#8 Zapaleniec#

Ok. A czy w takim razie mogę  dostać  zwrot pieniędzy od Allegro za sprzedaż? 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@anulaaaaa515 musisz zmienić filtry w zakładce zamówienia, ustaw „wysłane” i pojawią się dane wysłanych zamówień. Przy zamówieniu jest przycisk „akcje” i tam znajdziesz drugi przycisk „zwrot prowizji”.

oznacz moderatorów

anulaaaaa515
#8 Zapaleniec#

Zakładka zamówienia  jest pusta, więc  nawet jak zmieniam filtry nic to nie daje. Jak w takim razie odzyskać  pieniądze  za sprzedaż? 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@anulaaaaa515 zakładka zamówienia jest pusta, ponieważ to była sprzedaż na Allegro Lokalnie, te zamówienia znajdziesz tutaj. Aby zwrócić środki Kupującemu możesz albo poprosić go o numer konta i zrobić zwrot bezpośrednio na jego konto lub napisać, o którą dokładnie ofertę chodzi, wówczas poproszę o wykonanie takiego zwrotu w Twoim imieniu osobę z odpowiedniego zespołu. 
Jeżeli chodzi o opłatę za obsługę transakcji to jest ona z zasady bezzwrotna, ale prześlij nam proszę potwierdzenie zwrotu środków, każde zgłoszenie rozpatrujemy indywidualnie, więc warto spróbować. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

anulaaaaa515
#8 Zapaleniec#

la_nika chodzi o tą  ofertę https://allegrolokalnie.pl/oferta/karta-graficzna-gigabyte-radeon-rx-6800 wolałabym jednak zwrócić te pieniądze  przez allegro 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@anulaaaaa515 dziekuję za podanie tych informacji! Wykonamy zwrot, ale ze względu na kwotę mój kolega skontaktuje się jeszcze z Tobą e-mailowo, potwierdź proszę w odpowiedzi na jego wiadomość, że chcesz dokonać takiej operacji, a wykona ją w Twoim imieniu 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

anulaaaaa515
#8 Zapaleniec#

la_nika  ok. Dziękuję  bardzo za pomoc

oznacz moderatorów