anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dostałem blokadę na allegro za nic

Maverick270992
#1 Nowicjusz#

dzisiaj wystawiłem na allegro konto z gry na sprzedaż i moja oferta zostala usunięta oraz zostalem zablokowany, nie moge wystawiac nowych ofert bo "zawiesiliśmy Pana konto, ponieważ według naszej analizy jest ono powiązane z innymi kontami w Allegro, które są zawieszone: [edycja].

Zawieszenie konta jest bezterminowe. Decyzja w sprawie dalszej współpracy z Allegro zostanie podjęta po wyjaśnieniu sankcji na wspomnianych kontach. Konieczny jest kontakt z Allegro z poziomu każdego z tych kont."

 

totalna bzdura mam tu konto 8 lat i moje konto nie jest powiazane z zadnym innym, z mojego laptopa nikt inny nie korzysta oprócz mnie! co teraz zrobić? gdzie zlozyc skarge?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

@Maverick270992 Nic nie zrobisz musisz wyjaśnić to z Allegro, nie odblokują inaczej, możesz także do nich napisać przez formularz: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65&subjectId=fed698b4-f...

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@Maverick270992 Musisz dostosować się do wymogów allegro i wyjaśnić całą sytuację. Sprawdź czy użytkownicy o podanych nikach nie kontaktowali się z tobą wcześniej .Jesteś pewny że nie miałeś z nimi styczności ,poproś allegro o wyjaśnienie co według nich ciebie łączyło z tamtymi kontami .

oznacz moderatorów

Maverick270992
#1 Nowicjusz#

nic mnie z nimi nie łączy nie mialem z nimi zadnego kontaktu ok dzieki za pomoc zrobie jak mówisz

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Maverick270992 dziękuję, że się z nami skontaktowałeś! Po ponownej weryfikacji odblokowaliśmy Twoje konto. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@Maverick270992 No i widzisz już cię rozgrzeszyli i odblokowali ,czasami kontakt szybko pomaga.

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

A szczególnie na AG.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów