anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dotyczy finalizacji sprzedaży produktu.

Client:36557636
#7 Wielbiciel#

Zacznijmy od tego, że sposób w jaki działa allegro lokalnie pozostawia wiele do życzenia. Mam następujący problem. Kupujący zakupił ode mnie przedmiot. Przedmiot znajduje się w sekcji ostatnio sprzedane. Płatność ma status: "Nieopłacone". SPrzedający napisał do mnie na czacie cytuję: "Nie mogę znaleźć tego ogłoszenia w zakupach". Szczerze chcę dezaktywować/anulować to ogłoszenie i wystawić ponownie, ponieważ mam odczucie, że coś jest nie tak z tym zakupem. Co mam zrobić? Czy takie sytuacje to norma jeśli chodzi o Allegro lokalnie? Proszę o pomoc. 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

ares_
#14 Krzewiciel#

@Client:36557636 Takie sytuacje to codzienność na Allegro lokalnie. Nie możesz anulować zakupu, kupujący powinien mieć transakcję tutaj: https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/kupione, jeżeli nie może znaleźć niech napisze do pomocy Allegro. Sprzedaż sama anuluje się po 5 albo 7 dniach (jeżeli była to oferta "Kup teraz").

Sam ostatnio próbowałem coś sprzedać na Allegro Lokalnie i dwa razy miałem nie opłacone transakcje i dopiero za 3 razem się udało. Wszystko trwało ok miesiąca.

oznacz moderatorów