anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja - czy moge wznowic?

michoszPL
#7 Wielbiciel#

Czy jak zakończe dyskusje, jako kupujący (bo sprzedawca wzbudził moje podejrzenia, lecz wyjaśnił mi wszystko
). Ale powiedzmy za te kilka dni nie przyślę mi jednak danego towaru, to moge wznowić dyskusje mimo jej zakończenia? Pozdrawiam

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

pinsplash
#21 Demiurg#

@michoszPL Generalnie ty jako ty = nie. Ale napisz do Allegro poprzez kontakt i oni mogą to zrobić.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

michoszPL
#7 Wielbiciel#

czyli w razie gdyby przesylka nie doszla, moge wznowic dyskusje i odzyskac kase poprzez POK? kwota tutaj to 2500zł

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@michoszPL Nie kończ Dyskusji przed ostatecznym rozwiązaniem problemu, sprzedający tylko na to czeka. To największy błąd, jaki możesz popełnić.

oznacz moderatorów

michoszPL
#7 Wielbiciel#

tylko, że tutaj rozchodzi sie o ps5, ktorego przesylka bedzie miala miejsce dopiero pod koniec stycznia, a sprzedajacego martwi tak dlugo wiszaca dyskusja

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Niech się martwi, wcześniej dośle, wcześniej ją zakończysz. Jeżeli sprzedawca nalega na zamknięcie, to jest bardzo podejrzane. Teoretycznie istnieje możliwość jej wznowienia, ale lepiej nie kończyć.

oznacz moderatorów

michoszPL
#7 Wielbiciel#

czyli powiedziec mu, ze nie zamkne dopóki nie otrzymam konsoli?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Moim zdaniem to najlepsze rozwiązanie, a Ty zrób jak uważasz.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@michoszPL Po prostu nie kończ. Otrzymasz towar albo rekompensatę to wówczas Allegro poprosi o zakończenie.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

😄

oznacz moderatorów