anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dziwny nick

MAMY ROZWIĄZANIE!
mariusz01091991
#3 Debiutant#

Pan kupił ode mnie przedmiot, wybrał wysyłkę za pobraniem, podał adres. Teoretycznie wszystko wydaje się być w porządku ale niepokoi mnie nick tej osoby. Mianowicie jest to "Client:101089927", który jest na allegro od 2 miesięcy i jeszcze nic nie kupił oraz nie ma żadnych ocen.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
LEW433
#21 Demiurg#

@mariusz01091991 Czyli normalny Nick, jeżeli masz podejrzenia to nie udostępniaj "pobrań", kupił w takiej ofercie jaką wystawiłeś, więc w czym problem?😁

oznacz moderatorów
mariusz01091991
#3 Debiutant#

No właśnie próbuję się doszukać jakiegoś haczyka ale chyba nic się nie może wydarzyć prawda? W najgorszym wypadku nie przyjmie paczki i poniosę koszty wysyłki.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@mariusz01091991 Tak może być, niestety(nie odbierze przesyłki). Wysyłka do Polski, rozumiem. Allegro wprowadziło także obowiązek kupna z zarejestrowanego konta. Masz także możliwość kontaktu z kupującym, więc porozmawiaj.

oznacz moderatorów
mariusz01091991
#3 Debiutant#

Tak jest, wysyłka do Polski. Jedyne co próbował to żeby wysyłka była inpostem ale nie protestował gdy napisałem, że wyślę ją DPD tak jak było w ogłoszeniu. Smsy tez były odrobine dziwne.

oznacz moderatorów
Agent051
#16 Inspirator#

@mariusz01091991 Client:xxxxxxx, to normalny nick nadawany przez Allegro przy zakładaniu konta. Można sobie tą nazwę zmienić albo zostawić. Nie ma nic dziwnego w takim nicku. Nie wiem skąd wiesz, że jeszcze nic nie kupił na Allegro, a ocen nie ma żadnych, bo od ładnych paru lat nie wystawia się ocen kupującym. 

oznacz moderatorów
mariusz01091991
#3 Debiutant#

Ok, nie wiedziałem o tym, dzieki.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433  Allegro wprowadziło także obowiązek kupna z zarejestrowanego konta.

Nie wiesz, że Client to zarejestrowany użytkownik?

oznacz moderatorów
mariusz01091991
#3 Debiutant#

Nie miałem pojęcia. Myślałem, że to jakiś bot z wygenerowanym nickiem.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@mariusz01091991 Ty mogłeś nie wiedzieć, ale @LEW433 , który udziela tu "porad" od dawna, powinien to wiedzieć.

oznacz moderatorów
DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

@LEW433 No ja już tego nie zniosę. Sugestie tu czytam. Czemu Ty nic nie wiesz?🤣🤣🤣 Staraj się jakoś, co Ty wyprawiasz.😂

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie wiem czego? Że bez konta nie kupisz? Teraz już wiem!!!!😁

oznacz moderatorów