anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Etykieta

piotrsikorA76
#7 Wielbiciel#

Etykieta, największy sklep internetowy w Polsce i pytanie kiedy będzie można nadawać paczki bez etykiety. Jest to dla mnie uciążliwe mam problem z drukarka ,tusz starcza na chwilę . Dzisiaj muszę wydać na tusz ok 70 zł żeby wysłać przedmiot za 120. Zróbcie coś z tym tak jak na **piiip** np.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak, ale bez ulgi -będzie drożej i tak w sumie wyjdzie na to samo.😑

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@piotrsikorA76 Cześć. Obecnie nie ma możliwości nadawania paczek metodą Allegro Paczkomaty InPost, to wynika z naszej umowy z przewoźnikiem, ale dziękuję za Twój głos w tej sprawie.

Jeżeli nie chcesz drukować etykiet, to skorzystaj z metody dostawy Allegro One Box. W automatach Allegro można nadawać paczki bez etykiet. 

Automaty Allegro One Box znajdziesz na tej mapce: https://allegro.pl/kampania/one/znajdz-nas 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mix-mce
#14 Krzewiciel#

@piotrsikorA76 drukarkę etykiet najtańszą używaną zebrę jaką znalazłem, za stówkę, kupiłem 6 lat temu, przerobiłem na niej jakieś 100tyś+ paczek, i wiesz co najlepsze? Nie muszę zmieniać tuszu!

Polecam.

PS: rolka 500szt etykiet 10x15cm kosztuje 30zł. Wychodzi troszkę taniej niż atramentówka.

oznacz moderatorów

PIKeRn
#10 Popularyzator#

Po pierwsze - no właśnie, Allegro od dawna to jest sklep, a więc podmiot obsługujący głównie profesjonalnych sprzedających. Nie wyobrażam sobie kogoś handlującego w Internecie bez drukarki.

Po drugie - jeżeli wysyłasz przynajmniej kilkanaście paczek rocznie to wciąż taniej będzie zapłacić za tusz, niż przewoźnikowi za wydruk etykiety - bo nie oszukujmy się, Allegro tego kosztu na siebie (czytaj: innych sprzedających) nie powinno brać. Jak wysyłasz jedną paczkę, to spokojnie nadasz przez brokera (np. SendIT.pl, ja używam do wszystkich przewoźników) bez etykiety, a przy okazji dowiesz się ile to kosztuje. 🙂 

PS. Ilość pomylonych przez InPost przesyłek przy nadaniach bez etykiety jest zapewne przedstawicielom Allegro znana i nie sądzę, żeby chcieli z tym się męczyć - "zamówiłem laptop, dostałem bluzę, wy złodzieje oszuści"... 

oznacz moderatorów