anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdy kupujący potwierdził sms odbiór i nie odbiera

bodo1956
#8 Zapaleniec#

Czy muszę oddawać pieniądze gdy kupujący potwierdził SMS że wie o paczce w paczkomacie a jej nie odbiera?Pozdr

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Towar po powrocie nadal jest kupującego, zapłacił i jest jego. skontaktuj się z nim i rozwiąż problem.

oznacz moderatorów

bodo1956
#8 Zapaleniec#

To co mam  powtórnie wysłac i ponosić koszty a on się będzie śmiał, to tak jakbym kupił w sklepie stacjonarnym  np buty a za kilka godzin odniósł je do sklepu  i położył na ladę a sprzedawca gonił by mnie i krzyczał kochany wróć i weż  te buty.Dziwne, kiedyś na Allegro można było wstawić negatywa i olać go a teraz Allegro służy cwaniakom.

oznacz moderatorów

bodo1956
#8 Zapaleniec#

To co mam  powtórnie wysłac i ponosić koszty a on się będzie śmiał, to tak jakbym kupił w sklepie stacjonarnym  np buty a za kilka godzin odniósł je do sklepu  i położył na ladę a sprzedawca gonił by mnie i krzyczał kochany wróć i weż  te buty.Dziwne, kiedyś na Allegro można było wstawić negatywa i olać go a teraz Allegro służy cwaniakom.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@bodo1956 nie widzę żadnej sprzedaży na koncie z którego piszesz, więc rozumiem, że dotyczy to innego konta. Nie odebrana przesyłka wróci do Ciebie i wówczas powinieneś skontaktować się z kupującym, aby zwrócić wpłatę. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów