anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile czasu ma kupujący na opłacenie zamówienia na Allegro Lokalnie po nieudanej płatności ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
joe-m
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
vonNogay
#17 Koryfeusz#

Ogólnie jeśli platnosc jest nieudana to nie ma zamówienia, bo na allegro lokalnie jest tak, że oferta jest zakończona dopiero, gdy kupujący opłaci towar (nie dotyczy odbiorów osobistych i pobran albo licytacji).

Jesli ktos pisze, ze kupil ale platnosc nie przeszla to zastanow sie czy to nie jakis oszust, zwlaszcza jak prosi o maila, wysyła kod QR albo zrzut ekranu (lewy) z banku.

oznacz moderatorów
joe-m
#7 Wielbiciel#

Była możliwość opłacenia zakupu w ciągu 5 dni. Po 5 dniach oferta była wznawiana. Tak było przynajmniej to 1 maja tego roku bo kupowałem coś o pewnej osoby i płaciłem po 3 dniach. Dzisiaj  kupowałem coś dla brata który był w podróży (zablokowana kartą) i wieczorem chciałem ponowić płatność. Jak zawsze miałem to w swoich kupionych z opisem nieopłacony zakup z możliwością "ponów płatność". Robiłem tak kilkadziesiąt razy na przestrzeni 2 lat. Dzisiaj po paru godzinach za orientował się sprzedawca że oferta została wznowiona. U mnie pojawił się komunikat "Twoje zamówienie nie zostało opłacone i jest ponownie dostępne do zakupu"

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@joe-m Wcale, ma 5dni na opłacenie i jak nie opłaci to nie ma zakupu!

oznacz moderatorów
joe-m
#7 Wielbiciel#

To mam te 5 dni czy nie?

oznacz moderatorów
vonNogay
#17 Koryfeusz#

@joe-m nie, tak było ale ostatnio zmienili. W tej chwili trzeba zapłacić za towar od razu, inaczej jest on dostępny dla innych kupujących.

oznacz moderatorów