anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile czasu sprzedający ma na wysłanie paczki ?? Allegro Lokalnie

MAMY ROZWIĄZANIE!
Slow4You
#10 Popularyzator#

Witam Allegrowicze . Kupiłem na Allegro lokalnie dwa przedmioty po atrakcyjnej cenie u jednego sprzedawcy . Paczka ma już nr nadania ale sprzedający zwodzi mnie i nie wysłał paczki ani wczoraj ani dzisiaj . Mam pytanie gdzie mogę sprawdzić na aukcji deklarowany czas wysyłki ?? Czy jest taka możliwość  
??  Po jakim czasie mogę założyć dyskusję sprzedającemu ??  

Dziękuje za odpowiedzi 

 

Slow4You 

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22
LEW433
#21 Demiurg#

@amibis Wszytko nie jest takie proste i oczywiste jak napisałeś, Za działanie pod tytułem: "czy nie wyjmować, żeby do niego wróciła" zostaniesz obciążony kosztami odesłania. Nie wiem czy warto.

oznacz moderatorów
olyapa
#8 Zapaleniec#

Chyba to jest normalnie, że zaczynają się pretensje, bo jeśli masz towar na stanie, jaki jest problem w tym, żeby w ciągu 1-2 dni go spakować i wysłać? W końcu chyba jesteś zainteresowany jako sprzedawca w tym, żeby kupujący szybciej otrzymał zakup, był zadowolony i później wrócił? 

Ale jeśli potrzebujesz więcej czasu, to warto umieścić o tym informację w opisie od razu, żeby kupujący wiedział, na czym stoi. 

Jako kupująca byłam naprawdę zdziwiona tym, że sprzedawca z Lokalnie na 7 dzień tylko mnie odpisał "według regulaminu mam 7 dni na wysyłkę, żegnam", na pewno już nic od niego nie kupię. Wolę o=l=x, gdzie wszystko jest jasne i w ciagu 72 godz albo paczka będzie wysłana albo dostanę natychmiastowy zwrot.

oznacz moderatorów
olyapa
#8 Zapaleniec#

Rzeczywiście na Allegro lokalnie wszystko to jakoś dziwnie. Nie ma na stronie oferty żadnej informacji o czasie wysyłki. Kiedy po tygodniu moja paczka nadal nie była nadała, odnalazłam tę dyskusję i jestem trochę w szoku. Sprzedawca mi tylko odpisał, że moje pretensje są bezpodstawne, a jeśli chciałam szybkiej wysyłki, trzeba było od razu mu o tym napisać - serio?.. A napisać o wydłużonym czasie wysyłki od razu w opisie oferty to bardzo trudne? Albo napisać wiadomość i poinformować, że nie uda się paczkę nadać od razu? Zrozumiałabym.

Kupując towar byłam pewna, że dostanę go przed długim weekendem. A teraz będę musiała go kupować w sklepie stacjonarnym przed wyjazdem, a potem, jak paczka przyjdzie do paczkomatu pod moją nieobecność, prosić znajomych o jej odebranie z paczkomatu...

 

Na o=l=x sprzedawca jest chociażby zainteresowany w tym, żeby szybko nadać, bo szybciej otrzyma zapłatę, a tutaj kpina jakaś...

oznacz moderatorów