anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Client:100353096
#8 Zapaleniec#

Moi państwo od początku zamieściłam używany iPhone i w opisie było umieszczone w opisie że jest uszkodzony face ID osoba której sprzedałam ten telefon teraz mi wypisuje że ja ukryłam i że dopiero później zadytowałam opis że jest uszkodzony face ID czy informacja była od początku jak rozmawiać z takim petentem

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:100353096 w takiej sytuacji możesz odrzucić reklamację, ale koniecznie ją rozpatrz, czyli poinformuj kupującego, że w ofercie była informacja o tym, że face ID nie działa i dlatego odrzucasz reklamację, ponieważ był poinformowany o stanie przedmiotu jaki kupuje. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:100353096
#8 Zapaleniec#

Pani Moniko od razu mu skopiowałam opis jaki był w transakcji. Teraz ten mężczyzna mnie zastrasza że ja ten iPhone zbudowałam z używanych części i że wymieniam wyświetlacz i że teraz bateria jest podrobiona i wymyśla cuda na kiju. Ja już po prostu mam łzy w oczach czuję się bezsilna telefon był wystawiony za 500 zł w bardzo dobrym stanie i od razu w opisie widniało że nie działa face ID jest mi bardzo przykro proszę o pomoc

oznacz moderatorów
Client:100353096
#8 Zapaleniec#

Cytuję jego słowa

"Wiem że był wymieniany, nie rób że mnie ciołka, bo wiem jak się różni kolorami. IPhone i jak się dotyka to są od iski których nie ma na oryginale. dlatego nie działa face id bo czujnik jest uszkodzony najprawdopodobniej. Chcesz mnie uczyć? Czy inaczej sprawę chcesz rozwiązać? 🙂 Zwrot czy jak?"

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:100353096 przykro mi i rozumiem, że to stresująca sytuacja, ale opis zawierał informację o niedziałającym FaceID. W takiej sytuacji napisz w dyskusji, że odrzucasz reklamację, ponieważ informacja o niedziałającym face ID była dostępna w ofercie oraz jeśli jesteś pewna, że to oryginalny IPhone i nie był wymieniany to możesz spokojnie odrzucić reklamację. Poproszę  naszego pracownika o wypowiedź w dyskusji i informację, że opis oferty nie był zmieniany, to może pomóc. Tylko pamiętaj proszę, żeby odpisywać na wiadomości tego kupującego w dyskusji, na odpowiedź na jego każdą wiadomość w dyskusji masz 24h. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:100353096
#8 Zapaleniec#

Odpisuję pani Moniko proszę bardzo o pomoc  osobą która leczy depresję i się bardzo stresuje tym

oznacz moderatorów
Client:100353096
#8 Zapaleniec#

Bardzo dziękuję za pomoc pani Moniko ♥️

oznacz moderatorów
Client:100353096
#8 Zapaleniec#

Ten chłopak dalej uważa że opis był edytowany, muszę mu dalej odpisywać?

oznacz moderatorów
Client:100353096
#8 Zapaleniec#

Proszę o pomoc 

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

Spokojnie poczekaj na wypowiedź pracownika Allegro. 
W międzyczasie możesz odpisywać kupującemu na zasadzie kopiuj-wklej:

”Telefon jest zgodny z opisem w którym była informacja o nie działającym Face ID. Reklamację odrzucam jako bezpodstawną”

Nie wdawaj się w żadne zbędne dyskusje tylko wklejaj w dyskusji to co napisałem wyżej. 
Będzie dobrze 🙂

oznacz moderatorów
Client:100353096
#8 Zapaleniec#
  • Ok dziękuję 
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:100353096 rozumiem, ale nie martw się jest wszystko okej 🙂 W dyskusji już napisaliśmy, jaki był opis w momencie zakupu, poproszenie nas o pomoc przez kupującego nic tutaj nie zmieni. Masz prawo odrzucić tę reklamację, rozumiem, że to stresujące, ale spokojnie.
Już nie musisz dzisiaj o tym myśleć, na spokojnie jutro tam zajrzymy i zobaczymy, co odpisał, ale tak jak pisałam, opis nie został zmieniony i możemy to sprawdzić, więc nie masz czym się martwić 🤗

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:100353096
#8 Zapaleniec#

Dziękuję bardzo za pomoc 🙂

oznacz moderatorów