anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak anulować sprzedaż na Allegro Lokalnie w przypadku gdy licytacja jeszcze trwa.

Zbyszek8505
#7 Wielbiciel#

Proszę o pomoc w anulowaniu wystawionej sprzedaży - przedmiot uległ uszkodzeniu (pies).

W tej chwili aukcja trwa i chciałbym ją anulować. Nie chciałbym, aby kupujący dokonał zapłaty po jej zakończeniu.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Zbyszek8505 W trakcie trwania się nie da. Musisz czekać az się skończy > dostaniesz dane kupującego > będzie telefon > to od razu dzwonisz i wyjaśniasz problem.

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

Client:109199213
#12 Orędownik#

@Zbyszek8505  napisał(a):

Proszę o pomoc w anulowaniu wystawionej sprzedaży - przedmiot uległ uszkodzeniu (pies).


Pies nie jest przedmiotem. To żywa, czująca istota. Jeśli się "uszkodził", to trzeba go zaprowadzić do weterynarza, a nie pozbywać się kłopotu przez Allegro. 😉

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Zbyszek8505 Podaj mi proszę numer lub link do oferty, której dotyczy ta sytuacja. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Zbyszek8505
#7 Wielbiciel#

Chyba to ten nr/kod: 661fbedf-0837-4805-957f-f57963f92086

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Zbyszek8505 w tej ofercie jest już jedna osoba licytująca. 
Poproszę Cię jeszcze o cierpliwość, dowiem się czy możemy usunąć ofertę tak, aby nie wygrała osoba, która złożyła ofertę. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Zbyszek8505 przykro mi, ale nie mamy takiej możliwości. W tej sytuacji wejdź proszę w zakładkę Moje aktywne ogłoszenia i kliknij [zakończ teraz].
Przykro mi, ale nie ma możliwości wycofania ofert licytujących, więc osoba, która złożyła ofertę zwycięży, więc napisz proszę od razu (lub zadzwoń jak sugeruje @Ziolko39) do tej osoby z wyjaśnieniem i prośbą, aby nie opłacała zamówienia. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów