anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak długo czeka się na wypłatę środków poprzez przekaz pocztowy?

robo374
#7 Wielbiciel#

Jak długo czeka się na wypłatę środków poprzez przekaz pocztowy.?

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

xyz96
#21 Demiurg#

Po wysłaniu przekazu trzeba czekać około tygodnia. Przekazy są realizowane raz w miesiącu, pierwszego dnia miesiąca.

oznacz moderatorów

paulam1996
#7 Wielbiciel#

Ja czekam od 1 stycznia 2020 roku i dalej nie otrzymałam pieniędzy przekazem pocztowym

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@paulam1996 Przełom roku zawsze był złym okresem działania urzędów.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

Zależy kiedy zlecone 🙂

Wypłaty przekazem pocztowym możesz zlecać tylko na adres w Polsce. PayU realizuje je automatycznie pierwszego dnia każdego miesiąca. Termin doręczenia przekazu zależy od pracy poczty i wynosi od kilku do kilkunastu dni. Wypłaty przekazem pocztowym nie są dostępne dla użytkowników kont firmowych oraz w przypadku, gdy kwota do wypłaty jest wyższa niż 800 zł.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

robo374
#7 Wielbiciel#

czekam już 6 dni.

oznacz moderatorów

Client:49481248
#7 Wielbiciel#

Pierwszy raz wyplacam pieniądze z Allegro. Proszę mi powiedzieć gdzie i jak moge ustawić przekaz pocztowy. Krok po kroku.. Pozdrawiam 

oznacz moderatorów

Client:49481248
#7 Wielbiciel#

Dzięki za pomoc 😉

 

oznacz moderatorów

zbawiony1
#8 Zapaleniec#

Podbijam temat. Czy coś się zmieniło w kwestii przekazów pocztowych? Czy ktoś przekaz zlecony 1 dnia miesiąca, dostał na drugi, trzeci dzień?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@zbawiony1 widzę, że wczoraj wypłata przekazem została zakończona. Potwierdź proszę czy wszystko się zgadza?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

zbawiony1
#8 Zapaleniec#

W jakim sensie zakończona? Nic, o tym nie wiem. Listonosza nie było, awizo brak. Na pocztę tradycyjnie nie można się dodzwonić.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@zbawiony1 to znaczy, że operator zlecił już przelew i trafił do poczty. Dowiedziałam się, że Poczta Polska realizuje przekaz w ciągu kilkunastu dni roboczych od jego nadania. Stąd to opóźnienie, przepraszam, że w poprzedniej wiadomości nie określiłam tego precyzyjniej. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

zbawiony1
#8 Zapaleniec#

Poczta Polska to XX wieczny relikt. Byłem dziś na poczcie w godzinach szczytu i kolejny raz spotykam się z sytuacją że nie ma kolejek. Z poczty korzysta już tylko ten co musi. Wiem, że to nie na temat, ale wszystkie instytucje państwowe tak działają, tylko dopóki się z tym nie zetkniemy to nie wiemy o tym. Na mojej poczcie mogłem sobie dziś kupić rajstopy, książkę : "101 przepisów na zupę grzybową siostry Bożeny", ale nie mogłem się dowiedzieć gdzie są MOJE pieniądze. Pani na poczcie (dość uprzejma) nie była w stanie powiedzieć gdzie są pieniądze i kiedy przyjdą. System tej informacji nie podaje, ale mimo wszystko.... życzę wszystkim żeby tylko mieć takie problemy 🙂 Dzięki Monka .

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@zbawiony1 Kilkunastu dni, zapewne na rowerze prezes poczty wiezie.😁

oznacz moderatorów