anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak dodać numer przesyłki do zamówienia w ramach allegro lokalnie?

Agnieszka__Zk
#8 Zapaleniec#

Jak w temacie. Kupujący dokonał zakupu przez allegro lokalnie w zeszłą niedzielę wieczorem (29.01), zamówiony przedmiot został wysłany przeze mnie w czwartek (2.02). Dzisiaj (5.02) kupujący założył dyskusję, że nie otrzymał zamówionego przedmiotu. Otrzymałam maila z allegro, że powinnam była dodać numer przesyłki do zamówienia, więc pytam - gdzie w zamówieniu na allegro lokalnie można dodać numer przesyłki?

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

vonNogay
#16 Inspirator#

Nie można. Jeśli wysyłasz przesyłkę opcją allegro InPost paczkomaty za 9,99 zł. to nr przesyłki automatycznie się dodaje w momencie wygenerowania etykiety. W przypadku innej przesyłki można jedynie podać nr przesyłki w wiadomości do kupującego.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Np na czacie, możesz ale jak wysyłałaś?

oznacz moderatorów

Agnieszka__Zk
#8 Zapaleniec#

Polecony priorytetowy, więc numer przesyłki jest. 

Rozumiem więc, że tylko na czacie i allegro nie ma żadnego potwierdzenia ode mnie i od dobrej/złej woli kupującego zależy czy będzie zakładał dyskusje czy nie.

 

 

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

@Agnieszka__Zk Podaj w dyskusji nr nadania przesyłki. Polecony idzie kilka dni, rzadko się zdarza, żeby był na następny dzień, za chwilę powinien dojść 🙂

oznacz moderatorów

Agnieszka__Zk
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za pomoc. Nie pozostało mi w takim razie nic innego jak tylko czekać na kolejny ruch kupującego. 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak prywatny sprzedajacy odpowiadasz za przesyłkę do chwili nadania i jak masz potwierdzenie to je pokaż a kupujący niech sobie skalda reklamację u przewoźnika.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Agnieszka__Zk to podaj w dyskusji.

oznacz moderatorów