anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę zwrócić pieniądze za kupującego z zakładki Przelewy24 nie wypłacając ich na swoje konto.?

faraon241
#7 Wielbiciel#

Hej.

Chciałbym zwrócić dla kupującego pieniądze - nie chcę ich jednak wypłacać z konta przelewy24.

Kupujący kupił ode mnie przedmiot z allegro lokalnie.  W momencie kiedy klikną kup teraz przedmiot został sprzedany z innego portalu.

Poniżej wyjaśniam jak to było:

Po kupiony przedmiot klient przyjechał i odebrał go osobiście - przedmiot sprzedała moja żona, bo ja byłem na wyjeździe w pracy. Dany przedmiot wystawiła moja żona i tam też był nr tel do niej....

Przedmiot był wystawiony już dłuższy czas i nie było zainteresowania. Dlatego postanowiłem wystawić go na innych portalach takich jak allegro lub allegro lokalnie. Pomyślałem że jak będę miał przerwę w pracy to się tym zajmę. Tak też zrobiłem, wystawiałem spokojnie aukcję i mniej więcej w tym samym czasie moja żona sprzedała przedmiot osobiście. 

Moja żona nie poinformowała mnie o sprzedaży - uznała że nie jest to teraz ważne. Ja w tym czasie zacząłem tworzyć aukcję na allegro lokalnie.  Wystawiłem aukcję i co się okazało ktoś kupił mój przedmiot - ale ja już go nie miałem w posiadaniu.

Teraz kupujący żąda ode mnie dany przedmiot i wysłał już pieniądze.  Nie chcę tych pieniędzy na moim koncie i chcę mu je odesłać.  Oczywiście przeprosiłem kupującego za zaistniałą sytuację.

Jak mogę to zrobić? 

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

konto zamknięte
Nie dotyczy
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Z Lokalnie nie zwrócisz wpłaty, musisz wypłacić na swoje konto i zwrócić kupującemu zwykłym przelewem.

oznacz moderatorów

Vdowa
#8 Zapaleniec#

Dokładnie tak 🙂

 

oznacz moderatorów