anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot prowizji na allegro lokalne

Marzika19
#8 Zapaleniec#

Witam, sprzedałam na allegro lokalnie Kup Teraz buty( z wysyłką ) gość który kupił zwrócił je bo nie pasowały ,a allegro pobrało 10zl prowizji jest szansa że "złodzieje" je zwrócą? nie widzę takiej opcji! Pierwszy raz mam taką sytuację. Będę wdzięczna za informację.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Vryko
#18 Luminarz#

Na AL nie ma prowizji, jest "opłata za obsługę transakcji". Bezzwrotna, choć czasem potrafią zwrócić. 

Tu masz więcej, plus kontakt: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d

I żeby Cię kto nie pozwał za tych "złodziei"...

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

Marzika19
#8 Zapaleniec#

Dziękuję bardzo za pomoc. Faktycznie sprytnie to sobie wymyślili z tą opłatą za transakcję. Już kończę chyba wystawienie na tym portalu. Bo w razie zwrotu zamiast zarobić to tracę. Złodzieje w cudzysłowiu więc mam nadzieję że będzie dobrze, nie umiałam znaleźć trafniejszego określenia. Pozdrawiam serdecznie.

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@Marzika19 To wystawiaj na zwykłym Allegro, nie na tym badziewiu Lokalnie. Co prawda maksymalnie ukryli link, ale jak się przyjrzysz podczas wystawiania, na górze po prawej będą małe, niebieskie literki: "wystaw przez stary formularz". 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

albo wystawiaj jako ogłoszenie 🙂
pozatym.. ee? zwroty? po co przyjmowałeś zwrot? 😮

oznacz moderatorów

Marzika19
#8 Zapaleniec#

Byłam pewna że muszę przyjąć zwrot dopiero po fakcie szukając sposobu na zwrot prowizji zobaczyłam info że na lokalnym nie muszę przyjąć zwrotu. Choć prawda jest taka że jak się trafi na kozaka i zacznie straszyć rzecznikiem praw konsumenta to lepiej mieć spokój.

oznacz moderatorów

Marzika19
#8 Zapaleniec#

Oczywiście że wolałabym na zwyklym ale wtedy przekierowuje mnie na allegro lokalne. Nie wiedziałam że da się po staremu.  Nie uważacie że za bardzo kombinują z tymi zmianami niby na lepsze a dla mnie jakoś na gorsze.

 

oznacz moderatorów