anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak na AL wysłać przedmiot za pobraniem z przedpłatą kosztów wysyłki?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:43920200
#9 Pomysłodawca#

Dobry wieczór. Przejrzałem forum i nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie.

Jak na allegro lokalnie wysłać przedmiot za pobraniem, ale tak aby kupujący opłacił z góry koszt wysyłki, jaką opcję dostawy dodać do ogłoszenia?

Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
LEW433
#21 Demiurg#

Taką jak napisałeś , za pobraniem, a taka wysyłka jest realizowana we własnym zakresie przez sprzedającego.

oznacz moderatorów
Client:43920200
#9 Pomysłodawca#

To wiem. Chodzi mi o to jaką opcję wysyłki dodać do ogłoszenia, aby kupujący mógł opłacić wysyłkę? Czy poprosić o przelew na konto?

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:43920200 do kwoty pobrania wliczasz wartość towaru plus Twój koszt wysyłki.

oznacz moderatorów
Client:43920200
#9 Pomysłodawca#

@Client:44052296 

Wtedy nie będzie przedpłaty za wysyłkę, a ja nie będę ryzykował że ktoś nie odbierze paczki i będę stratny o kw. w obie strony.

Umówiłem się z kupującym, że opłaci z góry koszt wysyłki, dlatego pytam jak to poprawie zrealizować?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Przecież masz wysyłki za pobraniem, a takie zapląta z góry to jak napisałeś umówienie się z kupującym, Na AL nie masz możliwości zrealizować tego przez Allegro, tu masz tylko paczkomat InPostu.

oznacz moderatorów
Client:43920200
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za odpowiedź 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:43920200 nie ma czegoś takiego jak opcja mieszana opłaty za przedmiot za pobraniem a za transport przedpłata. Albo za wszystko płatne z góry albo za pobraniem .

oznacz moderatorów