anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak na Allegro Lokalnie sprawdzić kto zalicytował mój przedmiot.

marchwa1
#7 Wielbiciel#

Witam. Ktoś przesadnie zalicytował mój przedmiot, tym samym blokując innych licytujących. Czy można taką ofertę usunąć ?  

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Usunąć nie można ,pewnie wygra ,nie zapłaci a po 5 dniach aukcja się sama wznowi .

oznacz moderatorów

marchwa1
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za info. Czyli jak rozumuje to sprzedaje ten sam przedmiot i po prostu blokuje konkurencję. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tacy na AL zdarzają się często, wygrywa i nie płaci, ty masz zablokowaną sprzedaż. Zawsze możesz wystawić na zwykłym Allegro.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@LEW433 Na zwykłym All wcale nie jest dużo lepiej. Już miałem kilka sytuacji, że ktoś wylicytował i zero kontaktu (telefon nie istnieje, na maile nie odpowiada) Jedyną radą jaką dostałem od All było"możesz dać 7 dni na wpłatę i po tym czasie wystaw ponownie" Kup teraz jest podobnie. "Klientka" przez "kup teraz" wybrała ok 30 szt przedmiotów "od sasa do lasa" za ponad 4000 zł. Napisała, że zapłaci za 2 dni i cisza. Po klku interwencjach moich i Allegro napisała wreszcie łaskawie "rezygnuję z zakupu" I co mi tego, że mogę ją wpisać na CL ? A takich klientów jest więcej. Allegro powinno coś z tym zrobić np. blokując konta.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Ziolko39 Wierzę ci teraz to już wszystko zeszło"na psy", niestety i kraj i ludzie.😣

oznacz moderatorów

Client:109150591
#8 Zapaleniec#

@LEW433  napisał(a):

Wierzę ci


@LEW433  Ta historyjka jest zmyślona. A te przedmioty za 4000 zł to niby sprzedawał "znajomy" Ziolka: https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/p%C5%82atno%C5%9B%C4%87-rozpocz%C4%99ta-dl... 

oznacz moderatorów