anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odebrać środki po sprzedaży na Allegro Lokalnie?

konripl
#7 Wielbiciel#

Sprzedałem 2 przedmioty i nie mogę odebrać środków pieniężnych nie mogę zweryfikować konta a wpłaciłem 1,01 zł od PAYu i czekam już parę dni i nic , pieniądze są w allegro ale nie na moim koncie 😕

oznacz moderatorów
29 ODPOWIEDZI 29

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@konripl nie mam takiej możliwości, są to informacje dostępne w naszym systemie, więc nie jestem w stanie przekazać Ci do nich linka. 
Widzę, że ponownie przesłałeś przelew, ale do operatora Przelewy24, a środki są na sladzie operatora PayU. Dlatego wejdź proszę tutaj i wykonaj przelew weryfikacyjny w części poświęconej operatorowi PayU

la_nika_0-1668069252993.png
Przypominam, że dane właściciela konta Allegro i konta w banku muszą być takie same, a przelew weryfikacyjny musi być wykonany z numeru konta podanego w formularzu. Weryfikacja może zająć do 3 dni roboczych. 

 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

konripl
#7 Wielbiciel#
Czy wpłaty od kupujących przez PayU i Przelewy24 wpływają na jedno saldo?

Zgromadzone środki wyświetlimy jako dostępne w ramach dwóch osobnych usług w zakładce Środki i historia operacji, ale pokażemy również sumę. Nie można wypłacić środków zgromadzonych w ramach jednej z usług. Kliknięcie w [Wypłać dostępne środki] zawsze będzie skutkować wypłatą całej puli pieniędzy. Jeżeli otrzymasz pieniądze w ramach dwóch usług, wyślemy do Ciebie osobne przelewy za pośrednictwem tychże usług.

Nie rozumiem tego oddali mi 1,01 zł a tu pisze że dostanę maila w ramach dwóch usług którego nie dostałem ani razu...

oznacz moderatorów

konripl
#7 Wielbiciel#

Nie mam nawet potwierdzenia

oznacz moderatorów

konripl
#7 Wielbiciel#

Jak to sprawdzić czy odbiorcą przelewu jest np. operator Przelewy24 (PayPro)

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@konripl W zakładce Ustawienia wypłat masz dwie osobne sekcje dla każdego z operatorów finansowych. Do każdego z nich wykonasz przelew weryfikacyjny, klikając w "przejdź do banku":

nat_not_0-1668101157926.png

 

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

konripl
#7 Wielbiciel#

No tak wysyłałem 1,01 do payu i do przelewy24 i dalej nic...

oznacz moderatorów

konripl
#7 Wielbiciel#

Mam sposób wypłat "na żądanie"  może ma być ustawione "Automatycznie" ?!
Czy to jest jakaś różnica ?!

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Taka różnica> automatycznie to wpłynięciu(zapłaceniu przez kupującego), środki trafiają same na konto bankowe, na żądanie >musisz sam sobie je wypłacić.

oznacz moderatorów

konripl
#7 Wielbiciel#

To jest jeszcze możliwość żeby jeszcze wpłyneły ? Jak ustawie automatycznie ?

oznacz moderatorów

konripl
#7 Wielbiciel#

Sam sobie ich nie wypłacę bo jest opcja na szaro "WYBIERZ ŚRODKI PIENIĘŻNE"

oznacz moderatorów