anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odzyskać prowizję od sprzedaży

rikoh
#2 Obserwator#

 Kupujący odesłał towar a ja mu zwróciłem pieniądze jak odzyskać naliczoną kwotę ? pozdrawiam

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

mikeza
#20 Guru#

@rikoh  wystapić z wnioskiem o jej zwrot - w zakładce zamówienia, przy danej transakcji masz taką możliwość do odznaczenia - wniosek o zwrot prowizji. To wszystko. Ale to jest wersja dla normlanego allegro, a nie lokalnie.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@rikoh Allegro czy Allegro Lokalnie?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

rikoh
#2 Obserwator#

Lokalnie

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@rikoh a to jest lokalnie, to wtopa, nie ma zwrotu prowizji, to jest opłata bezzwrotna z tego co pamiętam.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

rikoh
#2 Obserwator#

Gdy tylko wystawiałem przedmioty na sprzedaż,  wiedziałem że to jest wtopa. No cóż człowiek uczy się na błędach musimy liczyć na to że powstanie silna konkurencja dla allegro. ( moja wina ) dziękuję i pozdrawiam

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Następnym razem wystawiaj na Allegro, tu jeszcze czasem można odzyskać prowizję. Po kliknięciu Wystaw przedmiot, na następnej stronie na górze po prawej zaznacz Możesz też wystawić przez dotychczasowy formularz. To "drobny druczek", ale znajdziesz.

oznacz moderatorów

artur8225-a1
#12 Orędownik#

Jak dobrze pamiętam na lokalnie nie musisz przyjmować zwrotów dla tego nie ma zwrotów prowizji Na allegro zawsze zwrócą prowizją jak kupujący odstąpi od umowy a ty zwrócisz mu pieniążki 

Pozdrawiam 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Dodam, że to niezgodne z regulaminem, ponieważ po odstąpieniu od umowy, z mocy art. 31 Ustawy konsumenckiej, umowa jest uznana za niezawartą, a zgodnie z regulaminem, Allegro nalicza i pobiera  prowizję tylko od zawartych umów.

oznacz moderatorów