anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odzyskać prowizje na allegro lokalnie od sprzedaży przedmiotu anulowanego

MAMY ROZWIĄZANIE!
Jogi_62
#8 Zapaleniec#

Witam. Kupujący  na AL.lok.kupił ortezę, i zapłacił, jednak po zakupie się rozmyślił, i prosił o zwrot pieniędzy. Ok. poszłam na rękę kupującemu i zwróciłam na podane konto bankowe całość kwoty/ w korespondencji na ALL Lok. jest cała rozmowa, dot. odstąpienie od kupna i prośba o zwrot kasy na podane konto. Zwrot  zrobiłam przelewem , kupujący otrzymał pieniądze , jednak All. lokalnie pobrało mi kwotę od usługi sprzedaży, która nt. się nie odbyła. Pytanie jak odzyskać prowizje z anulowanej transakcji

 https://allegrolokalnie.pl/oferta/orteza-qmed-gorset-stabilizator-na-kregoslup-s

6c89494c-909b-45d6-ba1e-b2367344a4e0
Allegro Lokalnie - opłata za obsługę transakcji
-4,66 zł
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Jogi_62
#8 Zapaleniec#

LEW433  jesteś baardzo pomocny dla Allegrowiczów. Dziękuję serdecznie 🤗

oznacz moderatorów
Jogi_62
#8 Zapaleniec#

Dalszy ciąg moich problemów z Allegro Lokalnie dot. w/w oferty sprzedaży. Co Wy na to...

Zablokowano moją  sprzedaż Smart!  szok ! tylko za to,  ze ogłoszenie nadal wisi mi do wysyłki
Kupująca sie rozmyśliła przed wysyłką towaru, kupiła przedmiot  gdzie w moim ogłoszeniu jak byk pisało, ze jestem na urlopie poza Polska i ze wysyłka będzie  dopiero 21.08.2023. Klientka dzwoniła na tel., pisała w wiadomościach ze rezygnuje,... bo się rozmyśliła,  a powód podała, ze  orteza musi być na już, a gdy powiedziałam, ze nie mogę jej wysłać na już, ponieważ jestem  ponad 1000 km od domu, i ewentualnie mogę , ale - nie muszę jej zwrócić pieniądze na konto bankowe. Później zapytałam w wiadomości ze skoro jej poszłam na rękę jako prywatny sprzedawca czy zgadza się ze mi zwróci koszt prowizji i koszt przerwanej oferty, była zgoda
Nie wnosiłam o zwrot prowizji z Allegro ponieważ doszłam do porozumienia z kupującą!
 
 Wczoraj dostałam blokadę Smart  na lokalnie ,nie wiem dlaczego, co naruszyłam? powyższa  opisana sytuacja ma  być dla mnie karą ?. W życiu już się nie zgodzę na zwrot kupującym , człowiek idzie na rękę kupującemu, i za to All blokuje mi Smart. Szok. jestem  na Allegro  15 lat, i znów  wielkie rozczarowanie . Pytanie do Allegro, dlaczego nie reagujecie na prawdziwe oszustwa. Osobiście 2 razy byłam oszukana .W oszustwie 1 allegro nie reagowało na oszusta który handlował zlotem / a dane w rejestracji allegro ukradł przypadkowej firmie , oszukał 30 osób a nam poszkodowanym Allegro kazało zgłaszać sprawę na policji..... OMG!  machnęłam ręką, ponieważ przebywałam w UK , i nie mogłam porzucić pracy żeby odzyskać moje 500 ZŁ /za kupione złote  kolczyki, a  dodam, ze zapłaciłam za kuriera , żeby doręczył jako prezent dla córki w PL. Później się  już tylko martwiłam co zrobi złodziej z allegro skoro ma DANE OSOBOWE ,i adresy oszukanych ludzi w całej PL. Policja umorzyła sprawy , nie znalazła złodzieja! Drugi raz  byłam oszukana przez biznesmena, który, zrobił sobie na Allegro piramidę finansowa/ przedsprzedaż  sprzętu APPLE, i tu akurat po roku odzyskałam pieniądze przez AP. Puenta , allegro  czepia się  o jakaś bzdurę, a ci co handlują podrobami kawy czy perfum maja się całkiem dobrze  na Allegro , i nikt im konta nie blokuje.
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Jogi_62 Twoje konto nie jest zablokowane. Blokada sprzedaży Smart nakładana jest po usunięciu ofert z Lokalnie (dzieje się to automatycznie), a widzę, że zgłaszałaś to ostatnio. To nie jest żadna sankcja, wystarczy dać znać i bez problemu odblokowujemy Smarta. Już to z resztą dla Ciebie zrobiłam. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Jogi_62
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za pomoc, ale napisałam powyższy elaborat żeby Allegrowicze widzieli , ze nadal funkcjonuje schemat, za pietruszkę babcie ukarali, a zarządzający PL od transformacji , i dzikiej reprywatyzacji ci sami  złodzieje-  zadłużają naród na trzy pokolenia ,i  wyprzedają majątek PL😲i nic się nie dzieje, nikt nie siedzi za defraudacje, złodziejskie spółki skarbu państwa, naród przekupywany jest własnymi pieniędzmi, i nadal wybiera pod którym pręgieżem będzie lepiej.

OK, podpowiedz  jak usunąć  ofertę , która wisi mi wciąż do wysłania? w pozycji ostatnio sprzedane .Sama widzisz na podglądzie ze jestem raczej aktywną kupującą niż sprzedającą

Status zamówienia: Oczekuje na nadanie

Allegro Paczkomaty InPost

Możesz teraz wysłać przedmiot. Utwórz etykietę i nadaj paczkę

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Jogi_62 Niestety nie ma możliwości ukrycia tego zamówienia. Postaraj się zignorować te komunikaty i nie nadawaj paczki. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów