anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak powiązać konto allegro z inpost

et-mix
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

et-mix
#7 Wielbiciel#

Jak powiązać konto allegro z inpost?

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@et-mix Korzystasz z Menedżera Paczek inpost? Zaloguj się przez Allegro, kliknij Allegro -> Import Allegro Inpost -> Zarządzanie kontami

DarkStoorM_0-1651139405418.png

 

Potem kliknij przycisk Dodaj Nowe, wpisz nazwę konta, kliknij Powiąż, wyświetli się okno z informacją, które prawdopodobnie przeniesie Cię do Allegro, gdzie pokaże się okienko z kodem autoryzacyjnym, klikasz Dalej i potwierdzasz, że powiązujesz prawidłowe konto - to powiąże aplikację inpostu z Twoim kontem Allegro.

Po wszystkim powinno Ci się ukazać takie coś:

DarkStoorM_1-1651139718779.png

Wracasz do InPostu jak na początku tego postu, klikasz import przesyłek i Twoje konto powinno być widoczne na liście rozwijalnej. Powiązanie chwilę może potrwać.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@et-mix sprawa dotyczy przesyłki z Allegro Lokalnie, która nie zostanie zaimportowana do Managera przesyłek, ponieważ powiązanie dotyczy przesyłek z Allegro. 
Możesz więc wygenerować etykietę w Managerze przesyłek bez integracji z kontem Allegro.
Jeżeli chodzi o sprzedaż na Allegro Lokalnie to polecam jako metodę dostawy udostępnienie Allegro Paczkomaty InPost. Twoje konto jest w trakcie weryfkacji i przekształcenia w konto firmowe, dlatego nie widziałeś możliwości udostępnienia tej metody dostawy. 
Jeśli kupujący na Allegro Lokalnie wybierze tą metodę (Allegro Paczkomaty InPost) będziesz mógł wygenerować etykietę na Allegro Lokalnie, oferta musi być wystawiona na koncie zwykłym.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów