anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak powiązać zamówienia z managerem in post ?

Damian230996
#9 Pomysłodawca#

Witam 

 

Dostałem zamówienie i klient wybrał przesyłkę kurierską za pobraniem. Wchodzę w zamówienia od kupujących i mam dane i mogę tylko czatować z klietnem. Podobno można powiązać konta tak żeby automatycznie się tam jakoś to uzupełniało przy wysyłce jak loguję się do managera paczek in post. Jednak wchodzę na managera i nadal nic nie mam. Czy robię coś nie tak czy zasady sprzedawania na allegro lokalnie są takie jakbym wysyłał komuś równie dobrze nie mając konta ? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

Na Lokalnie wysyłkę kurierską za pobraniem organizujesz sam, poza Allegro. Żadne powiązania i managery nie zadziałają. Zamów dowolnego kuriera poza Allegro  i wyślij.

oznacz moderatorów

Damian230996
#9 Pomysłodawca#

Zrobiłem od kogoś z rodziny próbne zamówienie i właśnie tak samo wyszło. Wychodzi na to że za pobraniem i przedpłata idzie poza allegro.  Czyli wnioskuję że jeżeli klient wybierze przesyłka kurierska przedpłata to środki lądują mi na allegro finanse a w manadżerze paczek po prostu kwota pobrania jest 0 zł.   Czyli jeżeli ktoś wybierze Allegro paczkomaty in post za 8,99 bo jest to też na lokalnie to chyba wtedy powinno mi powiązać lub automaczynie przekierować czy jakoś tak.

 

Jezus maria to robi się coraz bardziej **piiip**ne to wszystko. Ja tu mam wrażenie że system jest tak skonstruowany aby robole najwiecej **piiip**zielali a ci co mają firmę lub sprzedają bez firm najwiecej płacili 

oznacz moderatorów

Damian230996
#9 Pomysłodawca#

A za Allegro paczkomaty in post zawsze płącę 8,99 ?  Coś tracę na tej wysyłce zyskuję czy wychodzę na zero ? no i czy automatycznie kieruje mnie do managera paczek ?

 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Damian230996 Odpowiedni link wkleił Ci już @Client:44052296 - etykietę do "allegro paczkomaty inpost" generujesz spod panelu zamówień na lokalnie (bez udziału managera inpostu), a opłata za nią (8,99 zł) doliczana jest do saldo allegro dopiero w momencie fizycznego umieszczenia przez Ciebie przesyłki w skrytce paczkomatu.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów