anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak radzicie sobie z osobami wyłudzającymi dane przy okazji blokując sprzedaż waszego przedmiotu?

RyzeEx
#1 Nowicjusz#

Cześć, 
Od dłuższego czasu non stop mam durne wiadomości, maile... od Client..........

Każdego dnia nowe wiadomości, że potrzebują mojego maila, numeru telefonu czy innych danych żeby opłacić zamówienie i ble ble...

Od 2 tygodni weszli na nowy poziom zabawy, teraz kupują przedmiot, nie płacą, nie podają danych i proszę... 3 dni lub więcej zmarnowanego czasu na sprzedaż przedmiotu bo wirtualnie znika z listy i nic się z nim nie dzieje

Ostatnia akcja jeszcze lepsza...
Zakupiony przedmiot, więc znowu zablokowali mi sprzedaż i wyłączyli aukcję...
Wybrany sposób dostawy to odbiór osobisty i płatność przy odbiorze, a potem taki mail od gościa...

Cox Andrex <coxandres8@gmail.com>

pon., 3 sty, 10:24 (2 dni temu)
 
 
 

 

 

 

do mnie, UDW: mnie
 
"Cena jest dobra dla 2600zl i właśnie sprawdzilem koszty wysylki z EMS Pocztex i to okolo 200zl do Wielkiej Brytanii.

Potrzebuje, aby wyslac mi pelne konto bankowe do platnosci, takich jak.

Nazwa:
Numer konta:
Kod SWIFT:
Nazwa banku:
Numer telefonu:


Tak, moge dokonac przelewu do Ciebie .. "

Od razu przestrzegam przed tym mailem, polecam dodać do zablokowanych



I teraz taak... wyłączona aukcja po raz kolejny...znowu wyłudzanie danych, podany telefon osoby która kupiła... i teraz co? Ja do typa zadzwonie... i proszę, ma kolejny telefon do spamu jakimś syfem 

Co robić, jak to ogarnąć, jak tym chamom nie dać możliwości blokowania aukcji za każdym razem jak się pojawi...zaczyna mnie to drażnić, ile razy można coś wystawiać, ile razy można się użerać z 1 przedmiotem i tymi którzy za wszelką cenę chcą Twoich danych i jeszcze posuwają się tak daleko...
 
oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@RyzeEx dziękuję za Twoją wiadomość! Zgłosiłam sugestię do zespołu Allegro Lokalnie. Konta osób, które do Ciebie pisały z prośbą o podanie adresu e-mail oraz dokonały zakupu bez zapłaty, aby wyłudzić dane już zablokowaliśmy. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów