anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak usunąć ogłoszenie z Allegro Lokalnie?

1991anka
#2 Obserwator#

Przyznam, że od dawna nie korzystałam z allegro w formie sprzedającego. Pewnego dnia postanowiłam sprzedać kilka rzeczy i stąd ten post... Wystawiłam te rzeczy przez stary formularz. No i tu jest problem, bo jak się loguję, to loguje mnie do allegro lokalnie i nie jestem w stanie znaleźć tamtych ogłoszeń, a chciałabym je usunąć...Gdzie mogę je znaleźć?? Helpunku!

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@1991anka Na Lokalnie po lewej kliknij sobie "moja sprzedaż na allegro.pl".

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@1991anka  na allegro tu masz ogłoszenia https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/moje-oferty

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@1991anka Hellpunk? To jakiś nowy podgatunek literacki?😛

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

1991anka
#2 Obserwator#

Jeśli chce się Pan/ Pani do czegoś przyczepić, to proszę dokładnie przepisać słowo, którego użyłam 😉 Poza tym wydaje mi się, że nie użyty wyraz nie jest tematem przewodnim problemu, który przedstawiłam. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@1991anka Nie dziw się. Ten pan tak ma, on się zazwyczaj wszystkiego czepia 🙂

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@1991anka Nie czepiłem się, tylko zwyczajnie zażartowałem (skoro problem został rozwiązany we wcześniejszych postach)😏 Niestety niektórzy, jak pewna pani powyżej, tak już mają że są pozbawieni poczucia humoru, więc nie dziw się.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

1991anka
#2 Obserwator#

Ok (chociaż dla Konwhere porawniejszą formą będzie pewnie słowo "dobrze"  😛 ). Nie ma co spierać się o takie głupoty. Wszystkim życzę miłego dnia i pozdrawiam! Temat uważam za zamknięty. 🙂

oznacz moderatorów

1991anka
#2 Obserwator#

Dziękuję serdecznie za odpowiedzi! ❤️ Udało się. Pozdrawiam

oznacz moderatorów