anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak usunąć swoją aukcję na której są oferty ?

Qrierka
#9 Pomysłodawca#

Witam.

Wystawiłam wczoraj aukcję z telefonem ale zrobiłam błąd ponieważ smartfon jest inny model niż napisałam - chciałabym to poprawić - edytować lub zamknąć i usunąć oferty ale się nie da - co zrobić ???

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Qrierka jeżeli już są złożone oferty w licytacji to niestety się nie da edytować/zakończyć. Będziesz musiał o fakcie pomyłki w opisie poinformować zwycięzce.

oznacz moderatorów

Qrierka
#9 Pomysłodawca#

Kurcze, to nie dobrze. Ktoś kto wygra aukcję może pomyśleć że próbowałam go oszukać.

Ja rozumiem swój błąd ale chyba coś tutaj jest niedopracowane w Allegro Lokalnie - sytuacje patowe nie powinny mieć miejsca

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Qrierka myślę, że jak napiszesz do kupującego i wszystko wyjaśnisz oraz zwrócisz szybko pieniądze to nie będzie problemu. No niestety takie zasady licytacji.

oznacz moderatorów

Qrierka
#9 Pomysłodawca#

ok

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Qrierka Cześć 🙂 Nie ma możliwości edycji oferty z licytacją i nie jest to z naszej strony niedopracowanie. Spójrzmy na to z innej strony - załóżmy, że znalazłaś interesujący produkt, składasz ofertę z chęcią zakupu konkretnego towaru, a w trakcie trwania licytacji okazuje się, że jednak bierzesz udział w licytacji innego produktu, innego koloru, innego modelu telefonu etc. Żaden kupujący nie będzie zadowolony z takiej sytuacji, a nawet może poczuć się oszukany. 

Z tego właśnie powodu nie możemy udostępnić nikomu możliwości edytowania oferty z licytacją, na której są już aktywni licytujący. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów