anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wydrukować nową etykietę? Wprowadziłem błędny gabaret przesyłki

GacuGacek
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

Client:44052296
#21 Demiurg#

@GacuGacek musisz pisać do allegro w tej sprawie, żeby anulowali etykietę

Formularz kontaktowy

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@GacuGacek Podaj mi proszę numer ofety, której dotyczy ta sytuacja. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

GacuGacek
#7 Wielbiciel#

https://allegrolokalnie.pl/oferta/stoliczek-edukacyjny-clementoni-6ew

 Sprawa dotyczy tej aukcji. In post twierdzi że zmiany może dokonać tylko allegro a allegro że in post. W odpowiedzi dostałem że mam sobie zapłacić za przesyłkę bo nie da się zmienić gabaretu przesyłki lub wydrukować nowej etykiety

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@GacuGacek Widzę, że dostałeś od nas dzisiaj maila z prośbą o szczegóły i nie odpowiedziałeś na tę wiadomość. 

Skonsultuję tę sprawę i wrócę tutaj, gdy będę wiedzieć więcej.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

GacuGacek
#7 Wielbiciel#

Nie odpisałem bo w międzyczasie wykonałem kilka rozmów z pracownikami in post i allegro niestety nikt nie potrafi rozwiązać tego problemu. Jedni mówią na drugich, że to po ich stronie jest problem i że nie da się tego zrobić. Problem nie do przeskoczenia i najłatwiej zapłacić za przesyłkę, takie sugestie.

 

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Podpinam się do tego tematu.

Proszę o informacje jak anulować etykietę typu:

- Allegro Paczkomat

- Allegro Paczkomat SMART

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@maxr01, jeśli chodzi o Allegro Paczkomaty InPost na Allegro Lokalnie, możemy wykonać korektę za niewykorzystaną etykietę. Jeśli jest to etykieta Smart!, nie ma czego korygować - sprzedający powinien skontaktować się z kupującym, aby ustalić, kto pokryje koszty dostawy (nowej etykiety).

Jeśli chodzi o Allegro, o zwrot kosztów za niewykorzystaną etykietę można ubiegać się u przewoźnika. Jeśli była to etykieta Smart!, po zgłoszeniu się do nas, zwracamy koszty współfinansowania.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@GacuGacek Dostałam informację, że etykieta została odświeżona przez InPost. Sprawdź proszę czy teraz możesz wybrać właściwy gabaryt przesyłki.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

GacuGacek
#7 Wielbiciel#

Witam. Etykieta już wczoraj była odświeżona przez in post o czym informowałem pracowników allegro telefonicznie, ale pomimo tego, nic to nie dało. Dziś też nie da się nic zrobić, drukuje się stara etykieta. Dziękuję za próbę pomocy, ale widząc że jest to sytuacja śmieszna aczkolwiek wykraczająca za możliwości obu firm nadałem paczkę na własny kosz to obiecałem szybką wysyłkę i nie chcę aby ktoś czekał w nieskaczoność. Pozdrawiam

oznacz moderatorów