anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wypłacić pieniądze z allegro lokalnie za sprzedany z przedmiot?

PrawieNowaSzafa
#7 Wielbiciel#

Sprzedałam przedmiot na allegro lokalnie,  kupujący wpłacił pieniądze,  a ja nie wiem, gdzie ich szukać i jak je wypłacić,  przelać na swoje konto w banku. 

oznacz moderatorów
41 ODPOWIEDZI 41

xyz96
#21 Demiurg#

@PrawieNowaSzafa Pieniądze masz tu; https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/

Jeżeli nie masz tam pieniędzy, kupujący nie zapłacił i w takiej sytuacji niczego nie wysyłaj.

Instrukcję wypłaty środków masz tutaj; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-wyplacic-pieniadze-z-all... Zwróć uwagę na zawarte w niej linki.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@PrawieNowaSzafa Skąd wiesz że zapłacił, powiedział? Pamiętaj nie masz kasy na koncie, nie wysyłasz. Muszą być tu: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji/#!/

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@PrawieNowaSzafa masz aktywowane automatyczne wypłaty w każdy dzień roboczy. Widzę, że sprzedałaś przedmiot 25.04, a 26.04 nastąpiła automatyczna wypłata na Twoje konto (5523***0976). Pieniądze powinny więc być na Twoim koncie bankowym, sprawdź to proszę.   

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

grzelue
#7 Wielbiciel#

Sprzedałem przedmiot i wysłałem przelew żeby móc wypłacić pieniądze i dalej mam nieaktywne wypłaty 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Aktywacja konta do wypłat trwa 3dni dla PayU i 5dni Przelewy 24, pamiętaj że:Jeśli wypłacasz pieniądze pierwszy raz, aktywuj usługę PayU za pomocą przelewu weryfikacyjnego. Aby aktywacja przebiegła pomyślnie, Twoje dane na rachunku bankowym muszą być takie same, jak te w ustawieniach Allegro. Tu masz całość: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-wyplacic-pieniadze-z-all...

oznacz moderatorów

Lynx85
#7 Wielbiciel#

Czy możliwa jest jednorazowa wypłata bez weryfikacji? Niby jest napisane, że "Aby zlecić jednorazową wypłatę z Allegro Finanse, wejdź do zakładki Środki i historia operacji i kliknij [wypłać dostępne środki]. ", ale ja nie mam tam takiego przycisku "wypłać...". Czy to dlatego, że nie mam aktywowanego konta do wypłat? I czy te 20 zł za przelew weryfikacyjny jest zwracane? Czemu trzeba płacić za weryfikację? Dzięki!

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Lynx85 Każda wypłata musi być poprzedzona weryfikacją, zatem musisz aktywować konto do wypłat. W Twoim przypadku pieniądze znajdują się na saldzie w PayU. Tutaj znajdziesz instrukcję: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-wyplacic-pieniadze-z-all...

O jakich 20 złotych za przelew weryfikacyjny mówisz? W celu weryfikacji musisz wykonać przelew na kwotę 1,01 zł ale jest to płatność zwrotna. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Misiu2018
#8 Zapaleniec#

witam ja mam pytanie bo czytam jak tu przelać na konto bo też mam pieniązki w allegro za zakup w allegro lokanie i nie moge ich przelać na BS BANK Współdzielczy dlaczego nie ma tu takiego banku? dobra widze ze jest 😜 

oznacz moderatorów

Misiu2018
#8 Zapaleniec#

ja też to zrobiłem i zwrócą mi tom złotówke ? 😜

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Misiu2018 tak, złotówka wraca na konto 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Misiu2018
#8 Zapaleniec#

A kiedy bo jeszcze mi niewruciła 😜 i nadal mam weryfikacje konta !!! od wczoraj jak to z robiłem !

i musze tyle czekać bo tu tak pisze Konfiguracja konta bankowego do wypłat może potrwać do 3 dni roboczych ? tak  ? 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Misiu2018 tak, weryfikacja może potrwać do trzech dni roboczych, a złotówka wróci po weryfikacji. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Misiu2018
#8 Zapaleniec#

Dziękuję to pośfiętach dopiero?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Misiu2018 tak, dopiero po świętach. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Misiu2018
#8 Zapaleniec#

ok dzieki pozdrawiam 😉

oznacz moderatorów

Misiu2018
#8 Zapaleniec#

Witam mam jeszcze pytanie bo bende miał nową karte i chyba numer konta sie mi nie zmieni to czy ta weryfikacja zostanie zrealizowana czy Bendą czekać na nowa karte? 

oznacz moderatorów

Misiu2018
#8 Zapaleniec#

juz mineły trzy dni i co ? nic nie mam potwierdzenia ;-( nie mam czym opłacić szklanek na allegro ;-(

oznacz moderatorów

Misiu2018
#8 Zapaleniec#

kiedy mi to zweryfikują?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Misiu2018 otrzymałam informację, że nie wysłałeś przelewu (a przynajmniej operator go nie otrzymał) dlatego napisz do nas za pomocą tego formularza i załącz potwierdzenie przelewu, o którym pisałeś. Wyjaśnimy to z operatorem. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów