anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Niespodzianka przy wysyłce z Allegro One. OSTRZEŻENIE!!!

Client:51936429
#9 Pomysłodawca#

Czym byłby dzień bez niespodzianki od Allegro One?! Sprzedałem przedmiot na Allegro One. Nie dowiedziałem się od Allegro, tylko od klientki, która zadzwoniła, aby spytać, czy nadany. Spakowałem paczkę i przeszedłem do strony drukowania etykiety. Jest wybór: Albo etykieta, albo bez etykiety z numerem. Wydrukowałem etykietę. Od razu uwaga. NUMERU NIE MA NA ETYKIECIE! Poszedłem do paczkomatu przy domu. Nie zaakceptował skanu etykiety. Zażądał numeru nadania. Choć ranek był wczesny powrót do domu nie wchodził w rachubę. Pojechałem do pracy i odzyskałem z Allegro numer i wpisałem na paczce. Poszedłem do pobliskiego paczkomatu Allegro One. Oczywiście paczkomat zażądał numeru, bo czytnik nie działał. Jakież było moje zdziwienie, gdy ujrzałem wiadomość nawet ZE ZDJĘCIEM (jak dla kogoś nie kojarzącego spraw życiowych) paczkomatu przy domu i wiadomością , że tam mam wysłać paczkę. Zanim ktokolwiek z moderatorów mnie zaatakuje, proszę o rozważenie ile w tym sensu i odpowiedź DLACZEGO magiczny numer nie  jest wydrukowany na etykiecie? Byłoby za łatwo? Jest na niej dużo miejsca do nadrukowania magicznego numeru. Błagam , nie utrudniajcie ludziom życia. W końcu to nie jest darmowy serwis. Płacimy za niego i to nieźle. SKĄD ten pomysł rejonizacji? U konkurencji, poszedłem na spacer i wysłalem z paczkomatu około 10km od mojego domu.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Takie cuda to tylko na allegro . 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

One to nowoczesna forma wysylki ekologicznej w ktorej predzej sam na piechote dostarczysz niz nadasz i ich logistyka odbierze i dowiezie

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@az1rael To tak nowoczesna i ekologiczna że sama czasem znika i nawet nie pozostawia po sobie śladu .

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@Client:51936429 

Oczywiście że to głupota. TIP. Telefon w rękę, skaner, skanujesz i masz numer nadania.

oznacz moderatorów

Client:51936429
#9 Pomysłodawca#

Tak, dodatkowa praca, która nie powinna być wymagana. Co jak ktoś nie ma smartfona? To jest plaster, nie rozwiązanie. Rozwiązaniem jest MAGICZNY NUMER NA ETYKIECIE. Także działające skanery w paczkomatach. W Post-it skanery paczek działają. Czy Allegro się wciąż uczy?

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@Client:51936429 

Nie, Allegro w ramach usługi transportowej niczego się nie uczy. Nie mają takiego zamiaru. Nie mają potrzeby. Jest wymóg One w ramach smart i styka.

oznacz moderatorów

Client:51936429
#9 Pomysłodawca#

NIE WIDZA WPISÓW MODERATORÓW! Trudno cos odpisać?

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@Client:51936429 

Nikt ich nie wywołał. Pracy to jednak dziewczyny tu mają nadmiar 🙂

oznacz moderatorów