anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wysłać przedmiot do paczkomatu?

joli_56pil
#8 Zapaleniec#
  • Pierwszy raz mam wysłać przedmiot do paczkomatu,ale nie wiem jak to zrobić?? 
oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

mwmonety
#21 Demiurg#

Możesz wejść namenagera inpost i samemu wydrukować sobie etykietę ,nakleić na przesyłkę tak by kod był dobrze widoczny i zanieść do paczkomatu . Tam wystarczy wtedy tylko wybrać opcje na ekranie i zeskanować tak by otwarła się skrytka.

oznacz moderatorów

joli_56pil
#8 Zapaleniec#

Ja  nie mam jak wydrukować, ani nie mogę zanieść do paczkomatu, bo kupiec jest z innego miasta, oddalonego kilka kilometrów,, co zrobić więc, w takiej sytuacji.. W koncu ludzie jakoś wysyłają, to chyba musi być przez kuriera??? 

oznacz moderatorów

joli_56pil
#8 Zapaleniec#

Brak pomocy... Odpowiedź, nie pomożei wysłać przedmiotu..

oznacz moderatorów

joli_56pil
#8 Zapaleniec#

Już napisalam ze nie mam jak zanieść do paczkomatu, bo kupiec mieszka daleko, co się robi w takiej sytuacji.??? 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@joli_56pil Instrukcję krok po kroku jak nadać przesyłkę do paczkomatu na Allegro Lokalnie znajdziesz w tym artykule.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Do dowolnego paczkomatu inpost masz zaladowac paczke kurier inpost ja odbierze i pojedzie ona do paczkomatu docelowego ktory wybral kupujacy, ale etykiete musisz miec

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@az1rael 

Przeciez wyglada na to, ze autor wątku nie ma drukarki 😮

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@joli_56pil  Nie niesiesz do paczkomatu kupującego, lecz do swojego najbliższego paczkomatu.

Może napisz co już zrobiłeś, wtedy doradzimy, pomożemy, bo nikt  ci tutaj szczegółowej  instrukcji nie napisze.

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@joli_56pil 

Zasada jest taka, ze zanim się za coś wezmę staram się rozkminić temat tak aby nie zostać zaskoczonym.

Nic nie stoi na przeszkodzie aby wziąć etykiete na pendrive i wydrukowac w jakimś punkcie usługowym. Pełno tego.
Albo u rodziny, znajomego, znajomej, sąsiada.

oznacz moderatorów

joli_56pil
#8 Zapaleniec#

Mam sprzedany przedmiot i otrzymałam pieniadze, coam zrobić, żeby wysłać do paczkomatu?, 

oznacz moderatorów