anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wysłać przedmiot sprzedany na allegro lokalnie?

Corneria
#8 Zapaleniec#

Sprzedałam przedmiot sporych rozmiarów z allegro lokalnie. Przy zakładaniu aukcji była mozliwosc wyboru wysyłki przez kuriera. Jak go zamówić? Klient opłacił już wysyłkę. 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Corneria Musisz zamówić kuriera indywidualnie, poza Allegro i nadać tradycyjnie w firmie kurierskiej. Kurier podejdzie po odbiór paczki. Spróbuj w Sendit.

@LEW433 źle pisze. Na Lokalnie nie nadasz kurierem przez Allegro, jedynie paczkomatem.

 

oznacz moderatorów

Corneria
#8 Zapaleniec#

To dlaczego allegro lokalnie zaproponowało opcję z przesyłką? I to jeszcze z konkretną ceną za tę przesyłke. 

 

oznacz moderatorów

Corneria
#8 Zapaleniec#

Paczkomat nie ma tak dużych ukrytej. To thermomix 😞

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Corneria To dotyczy jedynie paczkomatów. Polecam Sendit, szybko, łatwo, tanio 🙂

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Corneria ponieważ było to na Allegro Lokalnie, a Kupujący wybrał kurierską metodę dostawy nie będziesz mogła nadać jej z Allegro. Powinnaś zamówić kuriera korzystając z usług konkretnej firmy przewozowej albo serwisu jak np. Furgonetka znaleźć metodę dostawy, która pozwoli Ci na wysyłkę w najkorzystniejszej cenie. 11,50 zł to sugerowana cena, która nie uwzględnia gabarytów przesyłki.   

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Corneria
#8 Zapaleniec#

Hhmmm.... chyba powinno to być jasno napisane że cena przesyłki nie uwzględnia jej gabarytów bo obawiam się że nie znajdę przesyłki w tej cenie na ten rozmiar przedmiotu. Byłam pewna że to cena wynegocjowana "siłą negocjacyjną" marki allegro. Co mam teraz zrobić? Kupujacy może poczuć się wykorzystany...

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

@Corneria Jeśli kupującemu się bardzo nie spieszy to wyślij kurierem Poczty (Poczta Polska kurier 48) poprzez sendit.pl albo furgonetka.pl. Jeśli nie jest to jakaś bardzo duża przesyłka to zapłacisz 12 zł. z groszami. Musisz tylko zanieść paczkę na pocztę. 

oznacz moderatorów

Corneria
#8 Zapaleniec#

Takzrobię. Dzięki. 

oznacz moderatorów

NDimka
#8 Zapaleniec#

Tak samo się naciąłem na propozycję ceny za kuriera za dużą paczkę. Jest to wrabianie sprzedającego w koszty. Można przecież podać informację, że wysyłka odbywa się na własny koszt, bo tak samo pomyślałem, że to jest wynegocjowana cena.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

NDimka
#8 Zapaleniec#

Tak ogólnie to wiem i jak widać nic od tamtego czasu się nie zmieniło.

oznacz moderatorów