anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak zablokować kupującego ,ponieważ licytuje aukcje i nie płaci ?

mario7005
#1 Nowicjusz#

witam jak zablokować kupującego ,ponieważ licytuje aukcje i nie płaci ? ,chciałbym go zablokować ,czy jest taka opcja ? ,jeżeli jest to gdzie jest dostęp ?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

konto zamknięte
Nie dotyczy

Proszę: [ klik ] 🙂

oznacz moderatorów

Jaroslaw1477
#7 Wielbiciel#

Nie dziala

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Na AL nie działa ta lista, tylko na zwykłym!!🤗

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

czarna lista

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

czarna lista tylko zwykle tacy kupujący dla zabawy korzystają z innych kont potem posprzątasz a tu niespodzianka ktoś ci bruździ dalej z jeszcze większą złością za blokadę możesz przypadkiem zarobić negatywa

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Zakup dla negatywa? allegro od razu je usuwa 🙂
Teoretycznie nie da się powstrzymać zabawkowiczów, ale allegro ma sposoby na to,
więc jak ktoś przesadza to ma bana na IP, ktoś ostatnio pytał czemu ma bana a zalogował się na domowym IP 🙂

a pozatym.. niech się sprzedawca uprze a taki cwaniak dostanie ePozew 🙂

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

wiem że usuną miałem taki przypadek i nie było problemu szybko usunęli po moich wyjaśnieniach ale nowi użytkownicy często łykają tę gorzką pigułkę i nie potrafią jeszcze się bronić . dobrze że jest takie forum można się sporo dowiedzieć i nauczyć jak żyć i trwać w tak trudnym związku 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

A po burzy wychodzi słońce i sypie się milion (mw)monet 😄

oznacz moderatorów

KostekMax
#10 Popularyzator#

Bana na IP w kraju w którym ok 80% internetu opiera się na zmiennym IP no super rozwiązanie xD

PS
Kliknąłem w ten link do czarnej listy i szok że aż tylu użytkowników tam mam i to sprzed 10 lat haha 😁

Co nie zmienia faktu że oddałbym królestwo za "czarną listę sprzedających".

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Lepsze zmienne IP, bo delikatny ban tylko, jak ktoś ogarnięty, bo jak nie to nie obejdzie 😄 gorzej dostać perm bana na MAC, wtedy z danego kompa już się nie zaloguje taki cwaniak 🙂 W sumie IP Ban Avoid też jest do ogarnięcia przez moderatora 🙂

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Kurcze, od lat co jakiś widzę jakieś tajemnicze legendy o tym, że można dostać bana na adres MAC (który na upartego można zmienić nawet spod menedżera urządzeń) karty sieciowej, a nigdy nie widziałem tego w praktyce😁

Przy dynamicznym IP z reguły ma się podpiętego jakiegoś ADSL-a, a więc na parapecie stoi sobie jakiś router, w którym zazwyczaj jest włączony jakiś NAT, a w takim przypadku MAC karty sieciowej jest widoczny jedynie dla tego routera.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

No wiesz co, zdradzasz tajemnice 😞
za karę musisz przez godzinę stać za NATem 😄

Kiedyś byłem moderatorem na serverze SA:MP, ale dla mnie to nic takiego 😛

oznacz moderatorów