anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiłem AirPodsy na allegro lokalne, w serwisie mówią że to podróbki

KamiLux94
#1 Nowicjusz#

Witam, 

W ubielgym roku w listopadzie kupiłem air podsy pro, po jakimś czasie zauważyłem że mikrofon szwankuje, a po 2 miesiącach jakość dźwięku spadła. Po wizycie w autoryzowanym salonie Apple przedawca powiadomił mnie ze słuchawki mają bardzo bogatą przeszłość serwisowania oraz że produkt o takowym id nie figuruje w rejestrze urządzeń Apple, co oznacza że kupiłem podróbki, których oni naprawiać nie mogą. Zabawny był również fakt że wg paragonu słuchawki mają ponad pół roku, a gwarancja powinna trwać conajmniej rok. Ale jakoś nie zwróciłem na to uwagi. Chciałbym wobec tego poprostu przestrzec innych konsumentów przed użytkownikiem allegro lokalne: 'Olaf (Client:51041934)'

I prosić allegro by zwrócili uwagę na takich sprzedawców, gdyż handel podróbki jest prawnie zakazany.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@KamiLux94 Cześć! Bardzo mi przykro, że Cię to spotkało. W takiej sytuacji jak najbardziej możesz złożyć reklamację (produkt jest niezgodny z opisem). Jeśli pojawią się jakieś problemy, to daj znać.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Składaj mu reklamację i to za pomocą dyskusji, ma 24godz na odpowiedź, nie odpuszczaj: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@KamiLux94 a pisało w opisie aukcji że oryginały albo cena była bardzo kusząca?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Możliwe że kusząca, ale oferta musi być zgodna z opisem!

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

skoro nie pisało oryginały albo markowe to jest zgodna z opisem skoro pisze w ofercie to co na opakowaniu słuchawek, sprzedający prywatny to nie biegły rzeczoznawca ani pracownik apple kupił poużywał wystawił dalej używkę albo kupił nie używał wystawił dalej udowodnij mu w pozwie z kc że wiedział ze to nie oryginał

oznacz moderatorów