anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zablokować uzytkownika/ uzytkowniczkę ''kupującą '' , ktora nic nie kupuje ?

jarek919
#9 Pomysłodawca#

Domniemana ''pretensjonalna '' - ''kupujaca '' wybrała opcje doinformowania się w sprawie oferty klamiąc ze chce kupic przedmiot . Zapytala sie o obiektyw z oferty przedstawiajacej sprzedaż kompletnego zestawu . Nie zapytala sie o dodatkowe zdjecia lub modernizacje opisu oferty. Wywiązala się niezreczna dyskusja i zaraz na wstępie oswiadczyla ze mnie zglosi do administarcji allegro. Odpowiedzialem grzecznie i niegrzecznie na jej sugestie ale w momencie jak mi ta osoba oznajmila ze nie będzie mnie polecać na innych grupach facebookowych to uznalem ze w tym momencie tę osobę zdecysowanie poniosło. Skoro ona nic nie miala zamiaru kupować , to dlaczego niby ja nie mam prawa zablokowac niechcianego uzytkownika stosujacego METODY MOBINGU ! Ponadto ona nic nie sprzedaje w danym momencie a allegro zawiesilo moje konto przy 30 aktualnych ofertach ! Gdzie tu jest sens i logika portalu zarabiajacego na ofertach sprzedazowych ??????

oznacz moderatorów
40 ODPOWIEDZI 40

serwis-texas
#19 Nestor#

@jarek919 

Weź, proszę, doprecyzuj to pytanie.

@Ziolko39  To chyba do Ciebie? 🙂

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@serwis-texas Ja już napisałem, że dla mnie jest po dyskusji > nie będę mu odpowiadał.

Nie mam zamiaru odpowiadać na jego zaczepki > nic dziwnego, że tamta babka zgłosiła go do Allegro > teraz też szuka słomki w oku.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@Ziolko39  to sorka że Ci cztery litery zawracałem. Mnie akurat ten topic bawi 🙂

oznacz moderatorów

jarek919
#9 Pomysłodawca#

serwis-texas ile lat uzywasz allegro ? 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@serwis-texas Mnie też > ale dyskusja z nim to jak "kopanie się z koniem" > żadne argumenty do niego nie trafiają > uważa,że je jest nieomylny i ma zawsze rację > cóż "ten typ tak ma" > powodzenia w dyskutowaniu😣😠

oznacz moderatorów

jarek919
#9 Pomysłodawca#

Artykuł 13. PRYWATNOŚĆ I POUFNOŚĆ

13.1.

Dane osobowe podane przez Użytkowników w miejscach do tego przeznaczonych, Spółka przetwarza zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz zgodnie z polityką prywatności zawartą w Załączniku nr 5 do Regulaminu.

13.2.

Użytkownikom ujawniane są dane osobowe innych Użytkowników jedynie w przypadkach przewidzianych w Regulaminie w celach związanych z przeprowadzaniem Transakcji oraz w innych przypadkach, za uprzednią zgodą osoby, której dane dotyczą.

13.3.

Użytkownik zobowiązany jest nie ujawniać osobom trzecim informacji dotyczących innych Użytkowników, które otrzymał od Spółki w związku z korzystaniem z Allegro, chyba że uzyskał uprzednią zgodę od Użytkownika, którego dane dotyczą. W szczególności zabronione jest wykorzystywanie przedmiotowych informacji w celach komercyjnych polegających, w szczególności na promowaniu w jakiejkolwiek formie działalności Użytkownika prowadzonej poza Allegro.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

"Roma locuta - causa finita"

oznacz moderatorów

Barzy_TPI
#13 Ambasador#

@serwis-texas Ja już po kilku postach zrobiłem sobie trochę popcornu 😁 Filmowy Adaś Miauczyński teraz wydaje mi się bardzo spokojną i opanowaną postacią.

oznacz moderatorów

jarek919
#9 Pomysłodawca#

tępego udajesz czy cwaniakujesz Adać Miauczynski ?                                                                                   

Artykuł 13. PRYWATNOŚĆ I POUFNOŚĆ

13.1.

Dane osobowe podane przez Użytkowników w miejscach do tego przeznaczonych, Spółka przetwarza zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz zgodnie z polityką prywatności zawartą w Załączniku nr 5 do Regulaminu.

13.2.

Użytkownikom ujawniane są dane osobowe innych Użytkowników jedynie w przypadkach przewidzianych w Regulaminie w celach związanych z przeprowadzaniem Transakcji oraz w innych przypadkach, za uprzednią zgodą osoby, której dane dotyczą.

13.3.

Użytkownik zobowiązany jest nie ujawniać osobom trzecim informacji dotyczących innych Użytkowników, które otrzymał od Spółki w związku z korzystaniem z Allegro, chyba że uzyskał uprzednią zgodę od Użytkownika, którego dane dotyczą. W szczególności zabronione jest wykorzystywanie przedmiotowych informacji w celach komercyjnych polegających, w szczególności na promowaniu w jakiejkolwiek formie działalności Użytkownika prowadzonej poza Allegro.

 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Barzy_TPI Każdy człowiek może zbłądzić, uparcie trwa w błędzie tylko głupiec > Cyceron > to oczywiście nie pod Twoim adresem

oznacz moderatorów

jarek919
#9 Pomysłodawca#

  1facet , ty nawet nie potrafisz odpowiadac merytorycznie na zadane pytania                                         2. nie prosilem o aprobate czy dezaprobate odnosnie zawieszenia/ usuniecia konta                          3. nie jestes osobą deyzyjną                                                                                                                               4. nie mam zwyczaju odpowiadac czy tlumaczyc się takiej przemądrzałej osobie podstawionej przez allegro jak ty  

oznacz moderatorów

jarek919
#9 Pomysłodawca#

moje pytanie jest proste i doprecyzowane :                                                                                                   1 . kazdego kupujacego ale po transakcji , gdy występują wyrafinowane metody wymuszania zwrotu , zamiany lub refundacji za towar mozna zablokować - proste i skuteczne aby wiecej nie mogł od Ciebie nic kupować .                                                                                                                            2. nie mozna zablokować kontaku z kupujacym , ktory nic od Ciebie jeszcze nie kupił .              3. zawsze uwazalem ze w regulamine jest dziwny zapis obowiązku odpowiadania na zapytanie kupujacego do twojej aukcji w ciągu 24 h                                                                                                    4. podawanie adresu email , numeru telefonu jest obligatoryjne jesli robisz wysylkę typu kurier DPD/DHL/FEDEX /UPS .                                                                                                                                 5. narzucanie dostawy przez allegro typu ; Inpost paczkomat. Inpost Kurier jest nie na miejscu

oznacz moderatorów

jarek919
#9 Pomysłodawca#

Blokada konta allegro lokalne - jaka jest przyczyna . Opłaty uregulowane 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Blokada może być z wielu względów a nie tylko płatnościami, powód jest na mailu albo pytasz tu: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65&subjectId=fed698b4-f...

oznacz moderatorów

jarek919
#9 Pomysłodawca#

przeciez przez ten formularz napisalem . Jaki jest problem ze nie mozna zamowic rozmowy ani przez Whats App ?

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie ma , niestety!

oznacz moderatorów

jarek919
#9 Pomysłodawca#

przez 15 lat byl kontakt przez telefon a teraz nie ma bo moje oferty zostały usuniete przez blokadę ?

oznacz moderatorów

jarek919
#9 Pomysłodawca#

do niedawna byl kontak w ciagu dnia , mozna bylo zamowic rozmowe telefoniczną , mozna bylo zadac pytanie przez Whats App , ktorego allegro nie poleca a przeciez uzywa .                                     Wysylki kurierskie aby zamowić ; potrzebny jest adres email , nr telefonu adresat i odbiorca . Takie dane obligatoryjnie i nie są wrazliwymi danymi osobowymi 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Przecież celowo usunięto taką możliwość.☹️

oznacz moderatorów

jarek919
#9 Pomysłodawca#

Odpowiem tak . Ja nie jestem anonimusem jak pracownik DZIALU BEZPIECZENSTWA - PAN STANISŁAW .Zawsze podpisuje sie imieniem i nazwiskiem .                                                                      Ciekawy jestem czy mialbym zawieszone , usuniete konto gdybym zalegal z płatnościa dla allegro powiedzmy 1000 zl 🙂

oznacz moderatorów