anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zacząć?

Wnetrzadomu
#8 Zapaleniec#

Jak zacząć sprzedawać swoje usługi . Projektuje wnętrza i chciałabym moc sprzedawać swoje projekty .

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Wnetrzadomu myślę, że dobrym początkiem będzie przejrzenie ofert, które już są dostępne na Allegro i Allegro Lokalnie i na tej podstawie próba rozpoczęcia sprzedaży, w jaki sposób są stworzone opisy, jakie są zdjęcia, w jakiej kategorii ta usługa jest wystawiona. Gdy będziesz miała konkretne pytania, chętnie pomożemy 🙂  

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Wnetrzadomu
#8 Zapaleniec#

Dziękuje za odpowiedz , przeglądałam wiele ogłoszeń ale szukam konkretnych i formacji typu - czy lepiej ogłoszenia promowane jeśli tak to jak to zrobić ? Czy powinno być kilka ofert sprzedaży - chciałabym się rozgościć na Allegro lokalnie jak Allegro - czy jest możliwość aby można przedzwonić ?

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@Wnetrzadomu 

Przedzwonić to nie ma szans 🙂

oznacz moderatorów

Wnetrzadomu
#8 Zapaleniec#

Zawsze jest jakieś rozwiązanie . Czemu nie można przedzwonić dla mnie rozmowa jest bardziej konkretna a treść mogę interpretować w błędny sposób ? Może jest jakiś schemat albo 10 kroków co i jak aby nie błądzić we mgle 😁😁😁Mogę to zrobić ale jak jest krótsza droga to chce z niej skorzystać .

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Wnetrzadomu
#8 Zapaleniec#

Dzięki 💫💫będę działać . Cieszę się za każdą odpowiedz 😁🔥

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Wnetrzadomu rozumiem, jednak nie do końca tak to działa. Doradcy Allegro nie doradzą Ci jak najlepiej promować oferty w Twojej kategorii. Polecam Ci zrobić tak, że najpierw zapoznasz się z podstawami dotyczącymi sprzedaży. Mamy dużo materiałów na ten temat - tutaj kursy Akademii Allegro, tutaj webinary, na które możesz się zapisać.
Następnie zastanów się jakie masz konkretne pytania i dopiero wówczas poszukaj kontaktu. Możesz zamówić rozmowę telefoniczną, wybierając ścieżkę kontaktu na tej stronie. Doradcy wyjaśnią jak uruchomić promocję i wytłumaczą Ci techniczne aspekty sprzedaży, ale na pewno będzie to dla Ciebie bardziej efektywne, jeśli wcześniej poznasz metody promowania i podobne funkcje dostępne na Allegro.   

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Wnetrzadomu
#8 Zapaleniec#

Dziękuje . To już dla mnie konkretne działanie 😍😍Zacznę o tego - bardzo się cieszę za te wskazówki . Cudownego dnia …A i jeszcze zapomniałam zapytać - jak lepiej działać jak firma ? Czy osoba fizyczna bo w mojej branży mogę na dwa sposoby / jako Architekt czasem pracuje na umowę o dzieło ..

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Wnetrzadomu cieszę się, że mogłam pomóc 🙂 Jeśli chodzi o kwestie związane z prowadzeniem firmy to najlepiej, abyś skorzystała z porady osoby zajmującej się księgowością (my takich porad nie udzielamy). Prowadzenie firmy wiąże się z zobowiązaniami, więc lepiej jest to skonsultować przed podjęciem decyzji. Dodam, że mając konto zwykłe możesz wystawiać oferty zarówno na Allegro jak i na Allegro Lokalnie.  

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@Wnetrzadomu 

Od doświadczonego sprzedawcy. Na metodach promowania jest dużo większa szansa że stracisz niż zyskasz.

oznacz moderatorów

Wnetrzadomu
#8 Zapaleniec#

Świetnie a czy doświadczony sprzedawca udziel mi informacji ? Bo to jego doświadczenie i nie wszyscy chcą się podzielić i to oczywiste . Dziękuje ze mi to piszesz😁🔥

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@Wnetrzadomu 

Tylko żebyśmy się dobrze zrozumieli. Mądre zastosowanie i zarządzanie promocjami może działać. Proszę Cię tylko żeby zawsze wszystko doczytać. Zacznij od tej akademii jak pisała Monika.

Ja jeszcze dwa linki

Cenniki

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/cennik-rachunek-i-wplaty

i najbardziej ogólna pomoc

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych

 

 

oznacz moderatorów