anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zwrócić pieniądze na konto kupującego jeżeli już przelałem na swoje konto?

MAMY ROZWIĄZANIE!
ecikepumu
#8 Zapaleniec#

Wczoraj kupujący stwierdził że zwraca towar ( z licytacji ) nie podając przyczyny, ja już wypłaciłem środki na swoje konto, jak moge je wpłacić z powrotem na allegro finanse ( jest gdzieś nr konta ? lub czy da sie zrobić przelew zwrotny z którego wypłacono mi na konto ? ) bo chciałbym kupującemu zwrócić za pośrednictwem allegro, żeby zwrócili mi później prowizje za sprzedaż. Kupujący od razu zgłosił dyskusje allegro, że problem ze zwrotem towaru, nie pisząc wcześniej do mnie i nie podał o co chodzi że chce zwrócić po wygranej licytacji

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23
ecikepumu
#8 Zapaleniec#

Każdy się czai na te iphony na licytacjach, niech sobie kupi nowy a nie za pół darmo kupuje i jeszcze chce zwrócić. Ja jestem osobą prywatną i nic nie ukrywam wszysto napisane w aukcji i po to byla licytacja bo nawet nie wiem za ile to sprzedać, z rozbitym chodziłem ponad rok, zaraz po kupnie mi spadł...i nic mu sie nie dzieje, face id działa, a że iphone mnie zaczał już drażnic to zmienilem, leżał kolejny rok w szufladzie i dopiero teraz go wystawiłem

oznacz moderatorów
ecikepumu
#8 Zapaleniec#

To znaczy z czym problemy ? lepiej przyjąć ten zwrot i dać sobie spokój ?
Tylko nie rozumiem po co licytował pisał wczesniej i wypytywał, skoro było 11 innych chętnych to bez sensu ze teraz mu nie pasuje, wiedział że jest uszkodzony z tyłu, wszystko inne działa, bateria 96% sprawnosci wiec nie wiem o co chodzi.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Liczył, że jest w lepszym stanie, niż to wynikało z opisu, albo że go łatwo naprawi i sprzeda drożej. Okazało się, że nie, a być może jest gorzej niż w opisie i dlatego reklamuje.

oznacz moderatorów
ecikepumu
#8 Zapaleniec#

Przyjmę ten zwrot, już mi sie nie chce przepychać z nim, tylko zły jestem że za przesyłke zapłaciłem bo nie zaznaczylem w licytacji że jest dodatkowo płatna. No ale trudno 

oznacz moderatorów