anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zwrócić pieniądze?

LOGIN002002
#7 Wielbiciel#
  • Dzien dobry. Na allegro lokalne wystawiłem przedmiot na aukcję charytatywną . 2 dni temu ten przedmiot dałem mojemu znajomemu i następnego dnia widzę że ktoś kupił ten przedmiot. Zapomniałem po pracy go usunąć. Już nie mogę tego przedmiotu odzyskać pieniądze trafiły na licytacje. A osoba rząda wzrot pieniądzy. Co mám w tej sytuacji zrobić?
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Client:44052296
#21 Demiurg#

@LOGIN002002 została zawarta prawnie wiążąca umowa kupna sprzedaży. Poproś o numer konta i zwróć pieniądze. W innym przypadku kupujący może wystąpić do POK i otrzymać rekompensatę a Ty możesz mieć z tego powodu kłopoty.

Jakie konsekwencje może ponieść sprzedający w związku z wypłatą rekompensaty z POK 

Za gapowe się płaci

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LOGIN002002 Ta osoba zapłaciła? Jeśli tak i nie wyślesz towaru, MUSISZ oddać pieniądze. Co to znaczy "pieniądze trafiły na licytację"? Trafiły do fundacji pieniądze z Twojej sprzedaży? Jeśli tak, a kupujący nie otrzymał towaru, oddaj je kupującemu.

Jeżeli fundacja otrzymała pieniądze, a towaru nie wyślesz, musisz w porozumieniu z nią oddać pieniądze kupującemu.

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie masz towaru, kasę musisz oddać i tyle.

oznacz moderatorów