anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jakie są limity ogłoszeń na Allegro Lokalnie?

desperado8819
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Posiadam konto na allegro lokalnie, mam wystawione 12 ogłoszeń i nie jestem w stanie wystawić więcej. Wystawiam swoje prywatne rzeczy, których chcę się pozbyć.

Wyczytałem, że:

Na Allegro Lokalnie możesz mieć maksymalnie 200 aktywnych ogłoszeń. Ta liczba spokojnie pozwoli Ci prowadzić prywatną sprzedaż. Jeśli chcesz sprzedawać więcej, na Allegro.pl możesz wystawiać oferty bez ograniczeń - ale tylko na koncie firmowym.

Ja mam tylko 12 ogłoszeń wystawionych o co biega ?

Powiem szczerze, że jak ma to tak wyglądać to ja dziękuję.

 

 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@desperado8819 na Allegro Lokalnie jest ograniczenie związane z wystawieniem ogłoszeń. W dziale Motoryzacja limit wynosi 10 ogłoszeń (tyle obecnie sprzedajesz), w pozostałych działach limit wynosi 200 ogłoszeń. Dlatego nie możesz wystawić więcej ogłoszeń motoryzacyjnych, tutaj limit został przekroczony. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

desperado8819
#7 Wielbiciel#

To slabo, mam części z auta i co ja mam teraz zrobić? Czekać pol roku aż sprzedam tamte ? Nie da się z tym nic zrobić? 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@desperado8819 przykro mi, ale nie da się znieść tego ograniczenia. Na jednym koncie można mieć maksymalnie 10 ogłoszeń w tym dziale. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jedno konto tyle ale możesz mieć więcej kont.

oznacz moderatorów

oryginalnetowary
#8 Zapaleniec#

200 ogłoszeń w sumie, czy 200 na kazdy dział, czy 200 plus 10 motoryzacyjne, a moze 190+10. Ludzie, piszcie dokładnie i po polsku, bo juz się pogubiłem

 

oznacz moderatorów

Kompulsywny
#7 Wielbiciel#

oni  sami  niewiedzą  jak Allegro działa  ,  liczy się tylko  "kasa kasa  kasa " (Prowizja).

oznacz moderatorów

oryginalnetowary
#8 Zapaleniec#

skoro w dziale motoryzacja limit wynosi 10 ogłoszen, a na innych działach 200 ogłoszeń na pozostałych dzialach, czy możliwe jest posiadanie kilkaset ogłoszeń na allegro lokalnie? Proszę to w końcu sprecyzować

 

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

@desperado8819 Możesz wystawić na zwykłym allegro, tam nie ma limitów.

all.jpg

oznacz moderatorów

desperado8819
#7 Wielbiciel#

Czyli rozumiem, że mogę dodać ogłoszenie na zwykłe Allegro w kategorii motoryzacja ? Nie posiadam firmy, jestem osobą prywatną i sprzedaję jako osoba prywatna.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Martens88m
#8 Zapaleniec#

Nie mogą, ale ja mogę powiedzieć Ci wprost. Załóż nowe konto. Proste. 

oznacz moderatorów