anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jakie zdjęcia mogę zamieszczać w ofercie?

Tomasz4478
#7 Wielbiciel#

Czy mogę wstawić w ofertę zdjęcie z internetu? Nie z innej oferty. Allegro ściągnęło mi parę ofert za rzekome naruszenie praw autorskich przez grafikę zawartą w moich ofertach (i wielu wielu z tej kategorii).

 

 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

kostas11
#21 Demiurg#

@Tomasz4478 zdjęcia albo kupujesz, albo dostajesz do producenta, albo robisz sam, ciesz się że tylko ściągnęli bo koszty są duże jak by Cię pozwał właściciel praw do zdjęcia 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Tomasz4478
#7 Wielbiciel#

Czyli jeśli wezmę zdjęcie bezpośrednio ze strony powiedzmy Discorda (bo oferta dotyczy jego usługi), to będę mógł wstawić je do mojej oferty?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Tomasz4478 tak o ile będziesz miał zgodę Właściciela 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@Tomasz4478 a podczas wystawiania oferty łączysz ją z katalogiem ? pobierasz jakieś zdjęcia, czy opisy z allegro ?

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

Tomasz4478
#7 Wielbiciel#

Na allegro lokalnie, więc tam nie ma katalogów

oznacz moderatorów

Butiktalulla
#13 Ambasador#

musisz mieć zgodę.

Jeśli sprzedajesz coś od świeta albo używki - cyknij po prostu swoje foto.

oznacz moderatorów

Tomasz4478
#7 Wielbiciel#

Jest to elektroniczna sprzedaż wirtualnego kodu, nie wiem jak uzyskać zgodę od ,,właściciela,,

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To jakie zdjęcia czego? zrób zrzut albo coś podobnego ale prawdziwego i wstaw.

oznacz moderatorów

Tomasz4478
#7 Wielbiciel#

A po otrzymaniu upomnienia i usunięciu ofert przez Allegro moje konto jest jakoś oznaczone jako naruszające zasady? Ewentualnie oferty nie będą wyświetlane itd?

 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Tomasz4478 Na Twoje konto nie zostały nałożone żadne ograniczenia. Nie praktykujemy "niewyświetlania" ofert. Te niezgodne z regulaminem po prostu usuwamy i zostajesz o tym poinformowany. Konto nie jest w żaden sposób oznaczone. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Tomasz4478 Wstawiaj zdjęcia bez żadnych grafik > albo usuwaj w programie do obróbki zdjęć > albo rób swoje zdjęcie, a jak jest wymagane białe tło to podmieniaj na stronie https://www.stickermule.com/login

oznacz moderatorów