anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Klient kupił ode mnie przedmiot, pieniądze dotarły razem z kosztem przesyłki 11,99

MAMY ROZWIĄZANIE!
doberman1977c
#7 Wielbiciel#

Allegro LOKALNIE .

Klient kupił ode mnie przedmiot, pieniądze dotarły na moje konto razem z kosztem przesyłki 11,99 ale nie ma pola gdzie mogę wydrukować etykietę , dlaczego dostałem 11,99 zł więcej niż cena przedmiotu, jeśli chce opłacić przesyłkę w inpost to koszt jest dużo wyższy. Czy ktoś może mi to wytłumaczyć jak  mam to wysłać ? Poprzednie sprzedaże odbyły się normalnie dostałem środki tyle ile był warty przedmiot , i była ikonka pobierz etykietę 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
kostas11
#21 Demiurg#

@doberman1977c a gdzie sprzedałeś na allegro czy allegro lokalnie ? 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
doberman1977c
#7 Wielbiciel#

tak lokalnie

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

A coś więcej, paczkomat Inpostu?

oznacz moderatorów
doberman1977c
#7 Wielbiciel#

Proszę popatrz : 

"

85,99 zł

w tym odbiór w punkcie: paczkomaty 24/7 inpost - przedpłata 11,99 zł"

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@doberman1977c bo dałeś zwykły paczkomat a nie allegro paczkomat i musisz nadać we własnym zakresie 😞

Nie zmienisz tego już po zakupie, możesz dogadać się z kupującym, oddaj mu kasę i zmień w ofercie dostawę na allegro paczkomat za 9,99 zł i poproś o ponowny zakup 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
doberman1977c
#7 Wielbiciel#

zaznaczyłem wszystkie opcje..  teraz zostawiłem tylko inpost z allegro smart , teraz ok ???

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@doberman1977c musisz to dać żeby nadawać przez allegro https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/zarzadzanie-sprzedaza-na-allegro-lokalnie/jak-nadac-przes...

Jak udostępnić metodę dostawy Allegro Paczkomaty InPost w swoim ogłoszeniu
  1. Przejdź do formularza wystawiania.
  2. W części Metody dostawy wybierz opcję Allegro Paczkomaty InPost.

kostas11_0-1676497955762.png

 

  1. Uzupełnij koszt dostawy. Maksymalna cena, jaką możesz ustawić w ofercie, to: 9,99 zł brutto.
________
Κώστας
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Bo na AL możesz tylko pobrać etykietę Paczkomat InPostu, resztę musisz samodzielnie wysłać.

oznacz moderatorów
doberman1977c
#7 Wielbiciel#

ale za 11.99 to gdzie i przez kogo to wyślę ?

 

oznacz moderatorów