anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Konto zwykle a przy ofercie informacje o koncie firmowym i możliwości odstąpienia od umowy zakupu

Agabka2019
#7 Wielbiciel#
  • Mam konto zwykle i sprzedaje jako osoba prywatna. Widzę na allegro informacje ze sprzedaje jako przedsiębiorca, jak to możliwe że coś takiego jest a ja nie niczego nie zmieniałam.
oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Tak jest napisane a nie miałeś wcześniej konta firmowego? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

Agabka2019
#7 Wielbiciel#

Miałam na ten sam adres jakieś 3 lata temu , a to konto założyłam jako zwykle I nie wiem skąd ta informacja a allegro twierdzi że ja dokonałam zmiany na firmowe i kupujący nie chce odebrać paczki tylko chce odstąpić od umowy zakupu. 

oznacz moderatorów

Agabka2019
#7 Wielbiciel#

Screenshot_20220807-210944_Email.jpg

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale teraz nie można już z konta firmowego zrobić zwykłego, więc jak nie zmieniłeś na zwykłe( jak było można) to zostało firmowe. Wyjście > zamknąć i założyć zwykle.

oznacz moderatorów

Agabka2019
#7 Wielbiciel#

To kupujący mają prawo odstąpienia od umowy  w tym momencie

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak zakup konsumencki to może.

oznacz moderatorów

Agabka2019
#7 Wielbiciel#

Sprzedaje jako osoba prywatna , dodałam załącznik ,allegro każe przyjąć odstapienie od umowy zakupu z powodu tej informacji

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To widział kupujący i lepiej przyjmij bo otworzy dyskusje i ma dużo szanse na poparcie przez Allegro, a jak nie dojdziecie do porozumienia to otrzyma rekompensatę  z POK, a wówczas mogą Ci zablokować konto.

oznacz moderatorów