anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

`Ktoś się podszywa,że coś ode mnie kupił.

MAMY ROZWIĄZANIE!
maxpan1
#7 Wielbiciel#

Jacek (Client:77911447) Ten niby kupujący podaje,że kupił ode mnie przedmiot i zadaje dziwne pytania.Nie mam nikogo takiego o takiej nazwie w śród kupujących.Proszę o pomoc w sprawie.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
mikeza
#20 Guru#

to jakiś wysyp. Ja mam podobny przypadek, gość uczepił się, że coś tam kupił i nie ma towaru. U mnie w zakupach nie mam takiej transakcji, ani jego danych. Przesyła mi jakieś dowody wpłaty kartą z wyciągu bankowego, a nie jest w stanie podać nr transakcji, bo twierdzi, że niczego nie ma w swoich zakupach. Chyba jakaś prymitywna próba wyłudzenia. mój to Client:105648575

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mikeza tego gościa nie jestem w stanie zlokalizować, a czy odpisałeś mu, żeby do nas napisał? Może to też jakieś nieporozumienie i powinien się skontaktować z nami, pomożemy mu to wyjaśnić. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

tak mu zasugerowałem, żeby kontaktował się z allegro. jeśli coś u kogoś kupił, a potem może usunął to z historii, to zawsze możecie to dla niego sprawdzić 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@maxpan1 sprawdziłam to i ten kupujący napisał do Ciebie z innego konta, niż zakupił, a chodziło o zakup z 4 stycznia. Widzę, że otrzymał od Ciebie odpowiedź i mam nadzieje, że teraz już wszystko jest dla niego jasne. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
maxpan1
#7 Wielbiciel#

Dzięki wielkie. No właśnie i to mnie zmyliło, bo nie miałem takiego kupującego. Nie powinni tak robić. POZDROWIONKA.

oznacz moderatorów