anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiłem na Allegro lokalnie a towaru nie otrzymałem

boy-n1
#3 Debiutant#

Witam sprawa taka kupiłem na Allegro lokalnie telefon Samsung s20+ zapłaciłem przez allegro blik 19.08.2020 telefon miał być wysłany a nie został. Po rozmowie ze sprzedającym, takie są moje spostrzeżenia że to nic nie wiedzący słup. Pani która wystawia sprzęty dla swojej koleżanki na swoim kącie pierw dostają pieniądze na konto pozniej przesyła jej pieniądze i ona dopiero w tedy ma wysyłać paczki. Których jak widać nie wysyła. Co w takiej sytuacji zrobić. Próbowałem uświadomić sprzedająca że jest słupem i została oszukana a ona dalej ślepo wierzy że jej koleżanka wysłała paczkę. Koleżanka W cudzysłowiu bo okazuje się że to nowo poznana dziewczyna z FB która oferowała pracę poprzez wystawianie ofert przez allegro... Gruba sprawa. Ogólnie co muszę teraz zrobić jako poszkodowany który zapłacił za towar a go nie dostał i nie chciał bym zbyt długo czekać na zwrot pieniędzy.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Możesz otworzyć dyskusję z sprzedającym.https://allegro.pl/dyskusje/nowa Po 14 dniach możesz wystąpić o zwrot z POK .

oznacz moderatorów

boy-n1
#3 Debiutant#

Tak zrobiłem, niestety trzeba czekać 24h na pomoc allegro. A wracając do sprawy to muszę też złożyć sprawę na policję czy nie jest to konieczne?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie musisz Allegro to zrobi, wystarczy wniosek.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@boy-n1 Znany schemat przekrętu. No cóż, gdy już policja zainteresuje się sprawą, a prędzej czy później to nastąpi, to najpierw zgłoszą się do rzeczonej pani, a nie do "koleżanki" - może wtedy pani uwierzy, że jest słupem.

PS Może dać pani linka do tego tematu.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów