anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący blokuje moją sprzedaż na allegro lokalnie, ponieważ posiada taki sam produkt, ale droższy.

monika55119
#7 Wielbiciel#

Wadą allegro lokalnie jest fakt, że sprzedawca może blokować drugiego sprzedawcę. W mojej sytuacji, kupujący kliknął "kup teraz", ale nie zamierza zapłacić. Muszę czekać 5 dni, by można było uznać transakcję za nieodbytą. Kupujący w swojej ofercie posiada taki sam produkt jak mój, tylko w droższej cenie. Taka polityka jest skandaliczna!

oznacz moderatorów
44 ODPOWIEDZI 44

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:79179573 Nie mam w zwyczaju informować kogokolwiek, że trafił na moją CL (a wpadło tam tylko ok. tuzina osób przez ponad 15 lat mojej bytności na allegro). Takoż nikt tam nie trafia bez powodu i "prewencyjnie".

Tak, oczywiście - wszystkie firmy z allegro są uczciwsze od samego Jezusa, a AL to w Twojej głowie skrót od ALcatraz (bo tam trafiają same odrzuty z matczynego, czystego jak łza, portalu).

Coraz częściej, bardziej i skuteczniej przekonujesz mnie do tego, żeby po prostu nie tracić cennego czasu i ignorować twoje trollerskie wypociny😏
Widocznie trzeba z żelazną konsekwencją zacząć stosować zasadę "nie karm trolla, to sam zdechnie z głodu".

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@Knowhere napisał: "Nie mam w zwyczaju informować kogokolwiek, że trafił na moją CL (a wpadło tam tylko ok. tuzina osób przez ponad 15 lat mojej bytności na allegro). Takoż nikt tam nie trafia bez powodu i "prewencyjnie"."

Niby nie podniecasz się przy dopisywaniu kupujących do CL, a jednak ciągle żywisz nadzieję, że w końcu zacznę pisać z podstawowego konta, a wtedy: "za swoje wypowiedzi zapewne bardzo szybko trafiłbyś na CL u wielu sprzedawców"   LINK

"Coraz częściej, bardziej i skuteczniej przekonujesz mnie do tego, żeby po prostu nie tracić cennego czasu..."

Siedzisz na tym forum całymi dniami. Dzisiaj zacząłeś o godzinie 00:56 i do tej pory napisałeś 37 postów. I Ty zarzucasz innym gonienie za punkcikami w rankingach?

 

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:79179573 Co ma "wielu sprzedawców" do mojej CL? Standardowo wyciągasz posty z dópy, wyrwane z kontekstu i próbujesz... no właśnie, co próbujesz? Bo po raz kolejny błysnąłeś jak kontrolki w passacie😁

"Dzisiaj zacząłeś o godzinie 00:56" - zacząłem? Prędzej skończyłem, ty (nie napiszę kto, bo zaraz post zniknie w tajemniczych okolicznościach) jeden. Zacząłem to ja późnym popołudniem. Sam sprawdź o której, bo pewnie wiesz to lepiej od mnie.
Dodatkowo sprawdź też o której godzinie dziś sam zacząłeś uprawiać tu swoją spamersko-trollerską działalność, a o której skończyłeś wczoraj i dopiero wypominaj cokolwiek komukolwiek😏

Trzeba mieć nieźle nawalone we łbie i totalny brak życia prywatnego, żeby kogoś tak stalkować na forum, wyciągać posty sprzed kilku (jak mniemam, bo nawet nie chce mi się sprawdzać) tygodni, liczyć mi czas spędzony na forum i liczbę napisanych danego dnia postów. No ale tak to już jest, gdy nie ma się żadnych innych argumentów w dyskusji z kimś - wtedy zaczyna się wyciąganie czegokolwiek, byle tylko napisać jakiś wyrzyg.

Tak czy owak widzę, że tradycyjny staropolski ignor będzie najlepszym wyjściem - bez żarcia zdechniesz dość szybko😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

PS Zapomniałbym - za samo pisanie postów nie dostaje się żadnych punkcików.

EOT

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:79179573 Gdy ty uzasadnisz dlaczego jesteś trollem, to @glenmoranghie uzasadni dlaczego AL to bubel😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów