anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący chce wyłudzić pieniądze?

jozan2004
#1 Nowicjusz#

Sprzedałem przedmiot przez allegro lokalnie, w pełni sprawny. Sprzedający rozpoczął dyskusję w allegro i wysyła mi zdjęcia, że przedmiot jest uszkodzony (chodzi o procesor, 2-3 piny były lekko podgięte). Być może w trakcie pakowania lekko zgiąłem piny lub uszkodziły się w transporcie lub on je uszkodził przy wyjmowaniu. Zaproponowałem na początek aby je naprostował samodzielnie (jest to dziecinnie proste) i sprawdził czy procek działa. Jeśli nie to mogę przyjąć zwrot i oddać kasę (nie chce mi się użerać o 250zł....). On na to, że ja jestem chamski bo do niego mówię na Ty i on odda procesor do naprawy i wyśle mi fakturę za naprawę i oczekuje zwrotu kasy 🙂 Mi to wygląda na wyłudzenie.... Co wy na to? Dziwi mnie to, że gość nie chce odesłać towaru mimo, że zapewniłem że oddam pieniądze i przyznałem to oficjalnie w dyskusji allegro 😄

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

kostas11
#21 Demiurg#

@jozan2004 napisz mu że nie wyrażasz zgody na naprawę i prosisz o odesłanie na reklamację, jak sam naprawi to odrzucisz roszczenia i zamkniesz temat, tak system ochrony allegro kiepsko działa i można wyłudzić i towar i odszkodowanie 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów