anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący chce zrezygnować z zakupu bo nie doczytał ogłoszenia.

omikad
#8 Zapaleniec#

Kochani mam problem. Wczoraj dostałam potwierdzenie zakupu płyty CD, którą była dokładnie opisana, posiadała zdjęcia przodu i tyłu. Paczkę wysłałam dzisiaj rano. Ok. 12 dostałam powiadomienie, że otrzymałam wiadomość od kupującej z zapytaniem dotyczącym płyty. Napisałam jej zgodnie z prawdą, co było ujęte na zdjęciach. Pani stwierdziła, że ona chciała inną wersję i czy jest możliwość zwrotu. Nie jestem wścibska i gdyby była w tym moja wina nie miałabym najmniejszego problemu ze zwrotem. Natomiast tutaj Pani miała sporo czasu (od wczoraj od 19:00) żeby zapoznać się z przedmiotem dokładnie. Z tego co wiem to nie mam obowiązku przyjmowania zwrotu. Czy w związku z tym mogę otrzymać negatywny komentarz?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Na AL negatywa nie dostaniesz bo nie ma takiej możliwości a jako prywatny sprzedawca zwrotów nie musisz przyjmować . Jedynie w razie złożenia reklamacji z tytułu rękojmi masz obowiązek ją rozpatrzyć i uznać lub odrzucić -bez konsekwencji.

oznacz moderatorów

omikad
#8 Zapaleniec#

Bardzo dziękuję za odpowiedź 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@omikad na lokalnie nie ma komentarzy. Widziały gały co kupowały zwrotów bez zgody nie ma, pewnie zaloży ci reklamację że niby płyta niezgodna z ofertą to odrzuć i tyle.

oznacz moderatorów

omikad
#8 Zapaleniec#

Bardzo dziękuję za pomoc 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@omikad Nie masz obowiązku przyjmowania zwrotu, komentarzy na Allegro Lokalne nie ma, jest tylko reklamacja i twoja wola.

oznacz moderatorów