anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący domaga się towaru, który sprzedałem komuś innemu, co mam zrobić?

pieciu_pe
#8 Zapaleniec#

 Problem z kupującym, który zapłacił, ale sprzedałem przedmiot w trakcie zamiany ceny w aukcji kup teraz, ukazało mi się 2 kupujących, którzy zapłacili, oczywiście wysłałem przedmiot , który podał cenę wyższą. Drugiego kupującego poprosiłem i przeprosiłem za ten fakt, zwrócę pieniądze niech poda konto. Byliśmy już na czacie z obserwacją allegro, klient domaga się towaru nie chce podać mi nr konta. Jestem uczciwy, bo sam kupując na normalnym allegro proszę o zwrot pieniędzy. Tutaj lokalnie sprzedawca jest zablokowany. Pomocy co mam zrobić?

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

br.
#21 Demiurg#

@xyz96  Hmmm...  Może nowy regulamin Gadane napisz..?

oznacz moderatorów

pieciu_pe
#8 Zapaleniec#

Proszę Pana Entuzjasty jak mam teraz tłumaczyć i Panu i klientowi zmieniałem cenę ale nie miałem podglądu, że klient ją kupił, może coś kliknąłem nie tak mój błąd.

Ludzie ja proszę o pomoc i zrozumienie, bo towar okazał się atrakcyjny cenowo dla klienta to jest powód. Uczyłem się sprzedawać i w jakiś niezrozumiały dla mnie sposób wystawiłem przedmiot jeszcze raz.... Co tu pisać nie mam sił, nie potrzebuję krytyki, że coś się nie da tak zrobić czy się nie da. Stało się, nie mam kupionego przedmiotu to zwracam pieniądze uczciwie, tak bym się domagał ja. Wszyscy, którzy chcą mnie krytykować niech się postawią w tej sytuacji.

oznacz moderatorów

vonNogay
#17 Koryfeusz#

@pieciu_pe Nie stresuj się i proś go z uporem maniaka o nr konta do zwrotu. [edycja] się uprze i mu daj, no skąd weźniesz jak nie masz? 😉

 

oznacz moderatorów

pieciu_pe
#8 Zapaleniec#

dziękuję ci za pozytywny komentarz jesteś ok

oznacz moderatorów