anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący na allegro lokalnie - Kupił i stwierdził baran, że chciał zobaczyć jakie są opcje wysyłki

MAMY ROZWIĄZANIE!
Allan2002
#7 Wielbiciel#

Witam

Otóż, mała historia. 
Pierwszy raz zacząłem wystawiać swoje prywatne rzeczy na allegro lokalnie. Jakieś dwa tygodnie temu. Nie ukrywam że wystawienie za darmo miało swój skutek 🙂
Jednak prze te dwa tygodnie 3 razy miałem sytuacje, że ktoś kupił rozpoczął zakup i nie kupił. Pierwszym razem machnąłem ręką, drugim razem już się wkurzyłem. 
Napisałem do allegro po rozmowie konto niby zablokowali, nadmienię ze tyło to kolejne konto client: 12212992 coś tam.

Dziś niestety po raz 3 taka sam sytuacja. To znowu napisałem do pomocy allegro. Ale ile można? 
jeżeli ma to być konkurencja do **piiip** to już chyba wolę odpowiadać kolejny raz czemu nie wyślę za pobraniem, obcej osobie jako osoba prywatna.

I tu takie pytanie, przypomniałem sobie ze istnieje coś takiego jak czarna listwa na normalnym allegro, czy blokuje to zakup dla takiego w przyszłości na allegro lokalnie?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
xyz96
#21 Demiurg#

Nie, czarna lista działa tylko na Allegro.

oznacz moderatorów
Allan2002
#7 Wielbiciel#

To nie dobrze. Bo takich baranów na lokalnie pewnie więcej będzie. Dzięki za odpowiedź.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Allan2002 daj jako ogłoszenie bez kupo teraz 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Allan2002
#7 Wielbiciel#

No właśnie na lokalnie przywiało mnie też ze względu na to, że są płatności online. I zwyczjnie męczą mnie pytania, czy sprzedam coś za 100 zł za 100 zł ale z wysyłką.... Tutaj jest cena za wysyłkę, cena za przedmiot i jak się komuś podoba, to głupich pytań nie zadaje. No dobra zadają mniej 🙂

oznacz moderatorów